Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyek miért húzzák el...

A munkahelyek miért húzzák el a mézesmadzagot a szerencsétlen dolgozó szája / orra előtt?

Figyelt kérdés
Úgyis minden kiderül és akkor kereshetik a következő balekot. Már ott tart az enyém, hogy nem akarnak fizetni, tilos a munkaanyagot fénymásolni. Brrr

2017. okt. 25. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát a mézesmadzagról nem írtál semmit, így nehéz válaszolni.
2017. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Többlet juttatás, megbecsülés, előrelépés, stb. Ehelyett még a fizun is rajta ülnek. Felháborító!
2017. okt. 25. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A munkaszerződés a mérvadó, nem az, hogy mit ígértek az interjúkon. Tényleg szoktak ígérgetni, ezért érdemes figyelni éa észnél lenni, amikor a papírt eléd tolják, hogy írd alá.


Ami a szerződésben van, azt be kell tartaniuk, minden más felejtős. Ha viszont az írásban foglaltakat sem tartják be, akkor érdemes munkajogásszal beszélni és előkészíteni a jogi lépéseket (békéltetés, munkaügyi per).

2017. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Milyen érdemi lépéseket tettél végül?
2017. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Többletfeladat, hibák feltárása, elhárítása, problémamegoldás, terhelhetőség, kompromisszum, stb. Ha valami nem jár ki a dolgozónak, miért őt kell hibáztatni? Ismered a mai munkáltatókat, ha jó vagy, annál inkább irigyek rád...😐
2017. okt. 29. 06:49
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Azon, hogy tilos a munkaanyagot fénymásolni, mégis mi a meglepő?
2017. nov. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értettem soha a szépítgetést. De igazából sok helyre nem menne senki ha őszinték lennének. És sok ember nem tudom miért de fél otthagyni egy rossz melóhelyet is.

Volt ismerősöm aki tavaly heti 5×12 órában dolgozott egy kisboltban egyedül. Majd havi 35 ezer forintot kapott. Vissza kellett költöznie a szüleihez, és a belét kidolgozta a semmiért feketén, szerződés nélkül. Állandóan panaszkodott majd egy éven keresztül. Mikor mondtam neki hogy hagyja ott, akár én is be tudom szervezni a céghez akkor pedig tiltakozott. Úgy volt vele hogy végre van egy melóhelye akkor azt nem akarja otthagyni mert számítanak rá.

Sose értettem az ilyet. De vannak ilyen emberek. A munkáltatók szeretik az ilyeneket. Én meg úgy vagyok hogy akinek ennyi esze van azon segíteni se lehet és nem is kell.

2017. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én meg azt nem értem, miért nem tanulnak az emberek... és ha már nem tették, miért ilyen nyápicok és válogatósak...
2017. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszolónak igaza van. Mindenki tele van elvárásokkal, de ha tőle várnak el valamit azt kikéri magának.
2017. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az mitől akkora elvárás, hogy novemberben a szeptemberi fizetésemet várom? Ha tudni szeretnétek, egyetemet végeztem IFRS szakiránnyal.
2017. nov. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!