Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorsettermi dolgozok, nektek...

Gyorsettermi dolgozok, nektek milyen volt az elso napotok? Milyen (volt) ott dolgozni?

Figyelt kérdés

En elso nap 8ra mentem, jott a 4 uj munkatarsno, nyitottak az ettermet, bemutatkoztak, hasonlok. Az elejen semmi baj sem volt, mikor meseltek hogy mindenki elmegy fel nap utan mert nem birjak, en csak neztem hogy hat miert?? Eddig minden tok jo... Nyitas elott elokeszitettuk a zoldsegeket, takaritottunk, pakoltunk, 9kor nyitas. Del korul mar kezdett elegem lenni, de ugy voltam vele kell a penz, nem adom fel, turom amig birom. Amikor jott rendeles akkor egyszer megmutattak hogy mibe mi kell, mibol mennyi, mit merre talalok, aztan pedig nesze bmeg csinaljad egyedul. Valamit elrontottam kiabaltak, kibeszeltek ugy hogy halljam, szemoldokot huzgaltak, es hasonlok. En mint ujonc, elso napon, fogalmam sem volt hogy naluk mi hogy megy, nem tudtam mit csinalnak amikor eppen nincs rendeles. Mindenki ment csinalt valamit, az egyik mosogatott, a masik ezt, a harmadik azt, a negyedik amazt csinalt. Lehet hogy csak en nem voltam oda valo de konyorgom elso nap.... honnan tudhatnam hogy mit hol talalok es mit hogy szoktak. Kerdeztem, lecsesztek, nem segitettek (vagy csak ket harom szaj es szemoldok huzogatas utan) Ha meg elrontom jon a lecseszes.

14:00 Fonok hiv.... miert nem csinalsz semmit? miert alldogalsz? Ugy latom nem megy ez neked. Azert 9tol mar tudni kene hogy mit hogyan... honnan? Egyszer mutattak meg, sajnalom 20 menut nem tudok elsore megjegyezni mibe mi es mennyi kell. Mikor mar azert is lecsesztek a csajok mert kerdeztem, felhivtam a fonokot hogy leptem... hazamentem. A megbeszelt fel napi fizetest azota sem kaptam meg. Hivtam az volt a valasz hogy ne aggodjak nem felejtett el, majd hiv😄

Csak en eltem meg ilyen rosszul vagy altalanos igazsag hogy az emberileg 0 emberek dolgoznak ott? (TERMESZETESEN!!! Tisztelet a kivetelnek!!!!)



#étterem #gyorsétterem #ettermi dolgozo #elso munkanap
2019. ápr. 4. 10:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Aa utolsó szerencséd van, jó helyre kerültél!
2019. ápr. 25. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!