Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítség! Skizofrén a munkatár...

Segítség! Skizofrén a munkatársam?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganőm aki nagyon furcsán viselkedik.Téveszméktől szenved szerintem.Az elején még csak azt hittem szimplán nagyon elvont ezoteriás,mert azt mondta ő angyalokkal beszélget,de azóta már olyan kijelentései voltak hogy őt megölték már az illuminátusok és leklónozták,szóval ő már csak egy klón.Azt hiszi hogy állandóan megfigyeli valami gonosz erő (nem tudom pontosan mire gondol) és nem mer hangosan beszélni róluk,mert ott is ott vannak és meghallják.

Tegnapelőtt megkérdeztem tőle,hogy jól van-e mert nagyon rosszul nézett ki,erre azt válaszolja,hogy már igen,de az előbb majdnem elszakadt valami asztrál matricája,de sikerült megküzdenie velük,de vagy egy óráig tartott.természetesen ezt is a gonosz fekete mágia csinálta.vannak testi tünetei mint a kettőslátás,a rossz mozgáskoordináció (folyton elesik,összetöri magát) és hogy dagad a keze,lába.természetesen ez utóbbi is szerinte fekete mágia eredménye


a kérdésem,hogy mit tehetnék? egyrészt félek tőle,mert ki tudja mikor hall egy olyat a gonosz erőktől,hogy öljön embert,és megteszi,másrészt meg nem tudom hogy segíthetnék neki.nem ismeri be hogy ezek a dolgok nem valóságosak.szerintetek skizofréniára utalnak ezek a tünetek?


egyébként valahol sajnálom is,mert egy alapból (valaha talán) intelligens,nagyon tájékozott,jószívű nőröl lenne szó,de a frászt hozza rám ezekkel a dolgaival.már nem nagyon merek beszélgetni se vele.



2019. ápr. 4. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg ezotéria hívős,vagy lehet skizofréniában szenved.
2019. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Amikor ilyen témába kezd bele, akkor ne figyelj rá, hagyd hogy magában beszéljen. Ha meg elkezdi kikövetelni a beszélgetést, akkor mondd neki, hogy bocs, most erről nem akarsz beszélni.
2019. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Izé...miért nem a főnökeidnek szólsz?
2019. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy skizo...
2019. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kiderült,hogy ezek a sötét erők ufókat takarnak akik szerinte az agyunkat/testünket irányítják. A világot is ezek a földönkívüli hatterhatalmak vezetik


Amúgy bevallom őszintén h én voltam hulye h túl sokat kérdeztem tőle,dehát a 8 óra rohadt hosszú tud lenni


Az elején még valahol szórakoztatott is mint egy jó regény de ma már inkább ijesztő


A főnöknek meg hiába szólnék.amig eltudja vegezni a dolgat ot nem erdekli senki lelki nyűgje,ha meg megis,én nem akarom kirugatni.

2019. ápr. 6. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:

A háttérhatalmak nem földönkívüliek. Ugyanolyan emberek ők is, csak nagy befolyásuk van.


Amúgy a skizofrének nem ölnek.

2019. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A skizofrén is ember.. Simán gyilkolhat, akár félelemből is. Ha egy aranyos hangocska meg parancsolja neki azzal, hogy különben ő hal meg. Bár paranoid skizofrének nem olyanok, inkább elbújnak ha bajuk van
2019. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom de furcsa az a nő

Állandóan kényszeredetten mosolyog mindenkire ok nélkül

Belenézel a szemeibe és egyszerűen nem néz vissza,mintha nem is lenne odabenn senki

Félelmetes

És mindeközben meg az agya olyan mint egy lexikon: főzés orvoslás es kb minden témában nagyon otthon van es fejből odez barmit

2019. ápr. 6. 22:42
 9/13 anonim válasza:
2019. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Arra még nem gondoltál, hogy igazat mond?
2019. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!