Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a munkatársam...

Mit tegyek, ha a munkatársam olyan, mintha személyiségzavarban szenvedne?

Figyelt kérdés

A szabálykövetése, merevsége brutális (magánéletben, társadalmi viszonyok, hobbik, otthoni teendők tekintetében is, nemcsak a munka), makacssága fantasztikus (néha a főnöknek se lehet igaza vele szemben).

Naponta többször szól be bántóan. Szerinte csak a maga kis szigorú világa az egyetlen igaz és mindenkinek ezt kellene követnie.

Csak ma vagy 5 megnyilvánulása volt bántó módon, egy esetben hozzám és csak a csopveznek van ehhez köze, ennek az illetőnek nem, más esetben pedig a zenehallgatásra tett megjegyzést. Mindegyik megjegyzése a kőkemény, rigorózus szabályokról és a mindig hasznos életről szólt


Nyilván nem vagyok orvos, hogy megmondjam, de mintha anankasztikus személyiségzavarban szenvedne.


1. Vele ülök egy szobában.

2. Ültetés esélytelen.

3. Nem fog felmondani.

4. Én se szeretnék egyelőre, még tanulok ahhoz.


2018. szept. 6. 20:41
 1/2 anonim válasza:
Szia nekem is volt több ilyen munkatársam és ezek nem fognak megváltozni. Sok esetben nagyon precízen dolgoznak,ezért őket kirúgni nem fogják és a munkaadót nem fogja érdekelni,hogy más emberek nem tudnak vagy csak szenvedve tudnak velük együtt dolgozni. Az ilyen barmok miatt magyarországon nagyon sok a munkahelyi stressz azaz a munkahelyi terror, tehát vagy állandóan lelki gyötrelemben dolgozol és ahogy az idő halad egyre rosszabb érzésekkel jársz be dolgozni vagy kilépsz még időben vagy ő lép ki időben. A munka nem ér annyit,hogy tönkre menj alatta vagy benne főleg nem elvetettségben és kisebbségi érzésben szenvedő kollégák miatt.
2018. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon jó munkát ad ki a kezéből, bááár az Excel fájlját ne mézd, tele van felesleges magyarázatokkal, majd miután, ha maga az Excel is kell,és mindenkinek az életét megbonyolítják a felesleges megjegyzései, még mindenki h.lye, csak ő helikopter.


Amúgy tényleg precíz.


Először egy másik csajszi életét keserítette meg, emlékszem, a folyosón szenvedett nagyon durván, hogy ő nem bírja tovább és ki tudja, mi lesz.

Aztán most én vagyok ki...

2018. szept. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!