Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az, amit már nem tűrnél el...

Mi az, amit már nem tűrnél el a kollégádnak és amiért akár még a tettlegességig is elmennél?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok mi az, ami kicsapná a biztosítékot, ami miatt akár olyan mérgesek is lennétek, hogy esetleg repülne az öklötök vagy a lábatok a másik irányába? Én általában nagyon nyugodt vagyok, de mondjuk, ha mások előtt, teszem azt egy vásárló, vendég, ügyfél előtt lejáratna a kollégám, azaz megszégyenítene vagy megalázna, elképzelhető, hogy nem állnék jót magamért. Nálatok mikor jönne el ez a pont? F

2019. ápr. 7. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem jönne el ez a nap soha, hamarabb mondanék fel..
2019. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig az volt a legdurvább, amikor valótlan alapokra helyezve egy megrendezett, kész helyzetet alakított ki a főnök előtt, hogy a saját szemével lásson olyasvalamit, amit az illető eltervezett a lejáratásomra.


Az b..szta fel a legjobban az agyamat, hogy láttam is jeleit az erre törekvő szervezkedésének, ergó sejtettem mire készül. De mivel ez még ahhoz az adott illetőhöz mérten is undorító húzás lett volna, ezért nen akartam "letámadni", amég nem vagyok biztos a sejtésemben.


Annyira viszont nem foglalkoztatott a dolog, hogy különösebb reakcióm legyen. Továbbra is él és mozog. Első reakcióként hirtelenjében közösülésre intettem a fogantatójával, mikor lehiggadtam, onnantól kezdve meg egy utolsó senkiházi szarnak minősítem, és azóta szava sem lehet a munkahelyünkön. Azóta ő itt mindennek a legalja.

2019. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!