Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szivesen dolgoznál egy nap...

Szivesen dolgoznál egy nap reggeltől estig, másnap délutántól estig és minden 2. szombaton délelőtt?

Figyelt kérdés

9-19 majd 16-19 ig, 20 perc az út.

Mindezt minimálbérért?


2019. ápr. 12. 09:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, hogy este már csak épp enni lenne időd? Majd másnap délelőtt csinálnál valamit, majd abbahagyod, hogy 3körül készülődj ,megint estig?
2019. ápr. 12. 09:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogy is van ez pontosan elosztva? Melyik napokon?
2019. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát, ha nem vagy elégedett. Mi a kérdés?
2019. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Szaros minimálbérért biztosan nem.

Ha úgy lenne a beosztás hogy egyik héten déellőtt 6-14 ig, másik héten 14-22 ig és kapnék rá délutáni pótlékot mert este 18 óra után kötelező adni akkor még esetleg talán. Minden második szombaton csak akkor ha kapok 50% ot mert elméletben így szabályos, vagy fél nap csúszót..

De ilyen beosztás amit leírtál biztosan nem, minimálbérért én fel sem ébredek.....

2019. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annyi vonz az egészben, hogy viszonylag nyugis hely és közben tudnék olvasni, tanulni, tehát nem fizikai munka.

Viszont tényleg aggaszt egy kicsit, hogy reggeltől estig nagyon sok van, enni se tudok normálisan, másnap délelőttöm elmegy a főzésre pl és aztán kezdhetem előről az egészet.

Egyetem mellett lenne ez nekem, még nincs szakmám sem, azért gondoltam erre. kiváncsi voltam más véleményére, hogy én vagyok finnyás vagy ez igy tényleg nem a legjobb?

2019. ápr. 12. 10:03
 6/10 A kérdező kommentje:
1. Hát ahogy jön, pl kezdek hétfőn reggeltől estig, kedden délután, szerda reggeltől estig, csütörtök délután és péntek egész nap. Majd hétfő rövid, kedd hosszú.... és szombat délelőtt.
2019. ápr. 12. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát elég furi beosztás, és időpazarlás a rövid napokon útnak indulni azért a 3 óráért, de összeadva kevesebb a munkaidő, mint egy 5*8-as munkahelyen, közel is van, és még nyugis-tanulós is, szerintem korrekt érte a minimálbér.
2019. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden héten, a hétvégét is belevéve, 7-19 vagy 6-18 vagyok. Heti 5 nap, egyfolytában. Nekem feküdne.
2019. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dolgoznék, de nem minimálbérért. Ebben a hónapban kb. 300 órát dolgozok.
2019. ápr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Na, ez az, amit én már nem bírnék. Hogy stabil szabadnapjaim vannak, de azok nem hétvégék. Ha már nem lehetek állandóan szombat-vasárnap szabad, akkor legalább havonta egyszer lehessek, legyen hétről hétre változó a beosztás.
2019. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!