Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Buli után másnap délelőtt...

Buli után másnap délelőtt órám lesz. Megoldható?

Figyelt kérdés
Gólyabál lesz jövőhéten, de másnap 10-től lesz egy órám ami elég fontos lenne, mivel elég ritkán van és nem lenne jó lemaradni róla. Van értelme aludnom pár órát és hullaként bemenni?
2015. nov. 7. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazamész kettőre. Ne légy életképtelen.
2015. nov. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elég messze lakok...kb éjfél. fél 1 fele el kellene indulnom, hogy kettőre otthon legyek
2015. nov. 7. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Két kávé és egy energia ital. Óra után meg lemegy még egy sör is.
2015. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én másnap reggel nyolcra bementem gólyabál utűn, úgy, hogy én is messze lakom.

Nézd.. el kell döntened, hogy mi a prioritás. Nekem fontosabb volt bemenni órára, ezért eljöttem egy órakor. Ha neked egy buli többet ér, akkor bulizz, de annak nincs értelme, hogy másnap ott szenvedsz és koncentrálni sem fogsz tudni. Szóval választanod kell, hogy mi a fontosabb.

2015. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nem mész el gólyabálra.
2015. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!