Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Egy olyan cégnél tanulok szakmát kulföldön , ahol az állam fizeti a céget hogy minket tanitson

Tehat érdekuk , hogy menjunk , bizonyos szinten

A kurzusvezetö ferfi , elsö perctöl ngyon figyelt engem , folyamatosan nekem bókolt , élcelödött , mindneki elött , úgymond ” bevállalta ” a szituációt , én humorral fogtam fel a néha kinos helyzetet , nekem azert volt kinos mert új helyzet volt , túl sok inger ért egyszerre, hozzatennem kilógok a sorból mert két egyetemem van , a többi resztvevö közel keleti , legtöbb analfabeta . ( nem gúnyolodás, igaz) Persze az egyetemeket titkoltam , de sajnos kiderult

Szerettem volna elvegyulni , szegyellem hogy nem tudtam ervenyesulni ket diplomaval sem . En szöke vagyok , sminkelek , erröl senki kedveert nem mondok le , valahogy megtalaltam magamban a nöt , 42 eves koromra. Sokat költök magamra

Persze a sok bókot humorral fogadtam , nagyon sok bókot kapok ferfiaktòl , nem esek hasra , mindent nem veszek komolyan.

Es szerintem a vezetö se akar semmit , ö viszont hazas , karikagyuruje is van , en meg nagyon buszke karótnyelt nö vagyok ilyen szempontból , de az egesz egy artatlan evödes volt aminek nem tulajdonitottam jelentöseget , amig a fulembe nem jutott , hogy egy kolleganö , egy roma csaj , nagyon irigyeli hogy ennyi figyelmet kapok a vezetötöl meg sutemenyt , stb mert azt mondta egyiknek hogy ö 26 eves es vekony ( en 76 kg)es nem erti hogy mit esz rajtam a tanar , ez odaig ment hogy el akarta foglalni a székem hogy ö üljön ott ahol eddig en , szerinte ez egy strategiai pont mert elöl ülök

A csajra sose figyelt a pasi , sokat is hianyzott a nö es elöfordult hogy nem fizetett ki dolgokat amiket ott fogyasztott amiröl a fönök tudott de nem vitaztak vele

Most igazolast kert töle a hisnyzasokert ” remelem van igazolasod, nem hazudsz stb

Baratkozni kezdett velem es ezek azutan derultek ki , hogy mar 2 hónapja egyutt cigiztunk , folyton utanozott , követett , nem lehet levakarni .

Nevetseges hiszen ez a ferfi hazas nap mint nap a felesege mellett kel es fekszik , az egesz egy fölösleges amit ez a csaj tesz es egyaltalan erre gondolni .

Engem csak az lep meg hogy engem ezért lehetett irigyelni

Na most az utóbbi napokban folyton fut a tanar utan , keresi a figyelmet , mostanaban , nem hianyzik , keresi kerdesekkel , nyomul , es mutatja hogy mennyire ugyes es a tanar veszi a lapot , kezdi dicserni , ami engem nem erdekel , viszont az mar igen , hogy azt mondta a csajnak hogy na ma vezesd te a munkat , csinald , utana szól Nekem hogy legközelebb te fogod ....

miert erzi szukseget hogy engem nyugtasson , mikor en teszek az egeszre , de az zavar , hogy azt hiszi hogy en most mellözve erzem magam !

Vagy ad neki egy feladatot es azt mondja nekem hogy majd te is kapsz

Miert nyugtatgat engem ?

Miert von köztunk parhuzamot , mintha verseny lenne köztem es közte ? En nem versenyeztem soha senkivel .

Vajon ezen akar szórakozni , ilyen elmeháborút kreál , hogy aztan otthon szórakozzon ezen ?

Vagy rákattant arra a csajra ?

Egyszeruen kivancsi vagyok , mintha azt az erzest akarná nekem kreálni hogy kiestem a pikszisböl



#verseny #mind games
2019. ápr. 12. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kedvességből.
2019. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!