Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a megoldás erre munkahelyen?

Mi a megoldás erre munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ha egy nö megirigyli egy masik nö helyzetét a munkában mert a fönök kedves vele es keresi a kedvét , flörtöl vele , es kezdi keresni a fönök tarsasagat ? Es a fönök eleinte hanyagolta de most megis neki is szentel figyelmet , dicséri megbizasokat ad neki

Ezzel viselkedik a fönök , vagy az elsö nöt túrta ki ezzel a második ?


2019. ápr. 13. 05:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Óvoda? :)

Bibibíí, engem jobban szeret! :)

Kb ezen a szinten van a kérdésed.

2019. ápr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi dolgozni járunk a munkahelyre.


Értékelem az alám tartozók teljesítményét, legyenek férfiak vagy nők, de az ilyen kicsinyes furkálás ellen gyorsan tennék

2019. ápr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Btw, ez miért párkapcsolati kérdés? Ki van itt kapcsolatban kivel?
2019. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Ez annyira komolytalan egy munkahelytől... Dolgozni járunk oda. Egy főnök ilyet nem engedhetne meg magának.
2019. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám nemrég mesélte, hogy a multinál (ahol dolgozik) a vezetők többsége egy-egy órás "meetingre" behivjak az irodajukba azt a kolléganőt, akihez éppen kedvük van.

Nyilván két ember kell ehhez, de ha én dolgoznék ott, nem lennék erre kapható, így tuti mennék a levesbe. Lehet, hogy a melójukban "haladnak" a lanyok, de a kollégák többsége viszont "úgy" is tekint rájuk. Szomorú :(

2019. ápr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

#5: én elég sok multinál megfordultam már. Tudtad, hogy a tárgyalók 99%-a üveg falú? Hogy a felsővezetés kivételével a többség open office-ban ül, és nincs is irodája?


Ezen felül a multiknál nem csak Magyarországra jelenthetsz egy ilyen esetet, hanem a külföldi központba is, ahol a kivizsgálás nem a hazai viszonyok szerint fog menni.


Egyéb legenda?

2019. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem legenda, nyilvánvalóan a részleteket nem fogom leirni, azt sem, melyik cég, amugy is számtalan eset van, sajnos. Természetes, hogy nem az uvegfalu irodában csináljak, érdekes a felvetesed.

Elég képmutatónak érzem, hogy a munkahelyi zaklatást ilyen formában gondolod megoldani.

Bízom benne, te nem egy vagy az ilyen típusú vezetők közül.

2019. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyen fogalmazashoz nem csodálom hogy ennyi értelem társult....
2019. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No, akkor kezd elölről, mert baromira nem értem...
2019. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"vezetők többsége egy-egy órás "meetingre" behivjak az irodajukba azt a kolléganőt, akihez éppen kedvük van."


Hát engem a velem egynemű főnökeim 2 havonta egyszer behívtak ilyen hosszúságú meetingre :D Ahogy a többieket is.


Olyan részletes volt egy ilyen meeting, hogy az nem fért volna bele 10 percbe.


A vezető ott dolgozott velünk, nem volt külön irodája és a külön a meetingekre feltartott szobákat üvegajtók választották el.


***


Kérdező, most akkor hány éves a kapitány? Kicsit összezavarodtam a felénél.

2019. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!