Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már lehangoló...

Dolgoztatok már lehangoló munkahelyen? Volt rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

20 éves létemre csupa 40-50 évesekkel dolgozom egy irodában, akikkel totál nincs közös témánk. Ha csak 3-4en vagyunk teljesen jó, de amikor 10-en, kirekesztve érzem magam. Igazán nincs is kedvem becsatlakozni a beszélgetésekbe, mert a nagyrésze negatív hülyeség.


Ennek hatására kb blokkolódik az agyam odabent, jó ha 40%-ot ki tudok hozni magamból.


Nem szeretnèm otthagyni a munkát, mert alspjába véve szeretem csinálni, de amint belépek az irodába, elönt az az undorító érzés.


Tudnátok adni valami tanácsot ezzel kapcsolatban?


Még annyit, hogy mindig a jó dolgokra figyelek, és általában jól is érzem magam bent, de van hogy inkább a wcn ülnék egész nap mint odabent.


2017. máj. 22. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha munkakört nem is, de helyet mindenképpen válts. Ennek van értelme, hogy itt kínzod magad? Ugye, hogy nincs?! Ne álltasd magad azzal, hogy jobb lesz ott, mert nem lesz az. Környezetváltozás, az majd jót fog tenni.
2017. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dolgoztam. Nálam a felmondás volt a megoldás. Elég érdekesen sikerül mert sirva mondtam fel, a főnököm nem is igazán értette, hogy miért. Én mondjuk az ügyfeleket nem szerettem, a kolégáimat és a munka többi részét igen. Nagyoon nehéz volt otthagyni, de már nem bírtam tovább elviselni.
2017. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
A szocializmusban egy eldugott falu téeszében. Épp olyan sötét hely volt mint a Legényanya c. filmben. Pont Jóska vagyok én is mint a traktoros a Legényanyában. És pont azért lettem én is gépjavító amiért Jóska, mert annyira okosnak tartottak. Később fősulit is végeztem, ami egy hétköznapi eset de azon a sötét helyen nem az volt. Akkoriban még a téeszelnöknek sem szokott 6 eleminél több lenni, persze országos szinten volt kivétel is. Mielőbb megszöktem még a faluból is. Recsk és egy szovjet munkatábor keveréke volt ott a hangulat.
2017. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Úgy látszik valami lepontozó manó jár erre mert a 4-es válasz is 0 % lett. Pedig ez volt a kérdés: "Dolgoztatok már lehangoló munkahelyen?". A válaszom szóról szóra igaz volt.
2017. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg olyan sötétek voltak abban a TSZ-ben amilyen Sztálin lehetett, akinek az volt az elve hogy ne az okos legyen a vezető hanem aki bőrcsizmában nagyot tud rúgni a munkás pofájába. Nem elég sötétséget sugall ez? A Fekete Lyuk hozzájuk képest atomvillanás.
2017. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Hallgassatok zenét a 60-as évektől a 2000-es évekig vegyesen....mindenki megtalálja a magáét és a hangulat is oldottabb-jobb.A munkaidő repül, a munka halad hibátlanul-fogy...és csak azt veszi mindenki észre, már ennyi az idő-húzzunk haza akkor.

Olyan kívánságlista szerűt kell csinálni, de a nagyon gázokat kihagyni....1-2 terra zene.Reggell lassúbbakat....Presser-Nagy utazás, Chris Rea-All summer long...stb...dél körül gyorsítani....szóval, harmonikusan felépíteni vagy randomban bár egy Metallica reggel:DDD

Ezt sok helyre bevittem már és csak pozitív eredménye volt.Persze, vannak ahol ez bevezethetetlen, ezt tudom.Ott gebasz van, ennyi.


A rádiót nem ajánlom, mert popófejek pofáznak baromságról ócska zajokat zenének mondva-mellékelve...hírekről-reklámokról nem is beszélve.

2017. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Slayer kell a népnek! Basssszassad!
2017. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, dolgoztam.

Kirúgtak onnan hálistennek.

2017. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, dolgoztam, felmondtam. Általában kitartó vagyok, de van az a helyzet, amikor nincs értelme küzdeni. Inkább azt bántam meg, hogy nem előbb hagytam őket ott.
2017. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Diákként dolgoztam egy csokigyárban.

A munkatársaim többsége 6 osztályt végzett cigó volt,a maradék magyar prolik,egy élmény volt a társaságukban lenni.

Engem beraktam a mentolos csoki részlegre és a szememből,már patakokban ömlött a könny,annyira átjárta a levegőt a mentol szag.

Arról nem is beszélve,hogy a munka is nehéz volt,mert a forgó gépre kellett rácsatlakoztatni a fröccsöntött műanyagot,amiben a csoki volt.

Folyton ott cseszegettet,szóval leléptem.

2017. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!