Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor szerelmes leszel de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szerelmes leszel de nem kellesz neki és igazán senki másnak sem viszont minden nap találkoztok például a munkahelyen és a szíved szakad mindig mikor látod mi a megoldás munkahely váltás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Tudom nehéz, de keress benne valami kiábrándító dolgot
2016. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel olyan ember vagyok akit mindenki utál (aa özeli rokonokon kívü) így benne vagyok ebben én is vastagon.
2016. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki ennyire semmibe vesz lekell sz.rni
2016. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pótolod a hiányt

Más csajjal/pasival, vagy barátokkal, hobbival, stb...

2016. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha van rá módod, akkor nem árt inkább munkahelyet váltani ilyenkor. ha olyan munkahely, akkor esetleg a műszak, vagy terület, telephely váltás is megoldás lehet. határozottan könnyebb úgy túltenned magad rajta, hogyha nem látod minden nap, nem vagy vele összezárva.

nem véletlenül mondják, hogy kollégával nem szabad kavarni (teljesen mindegy, hogy milyen szintű volt a kavarás, az utóhatásaival van gond).


az is segít továbblépned, hogyha sikerül a gondolataidat más dolgokkal lekötni, hogy ne rá gondolj, ne vele foglalkozz. keress valamilyen hobbit, tanfolyamot, koncentrálj a munkára (persze az nehéz, hogyha ő is ott van), járj el bulizni, ismerkedj meg másokkal, akik elterelik a gondolataidat.

2016. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!