Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen miért olyan...

Munkahelyen miért olyan lekezelőek azzal aki, nem illeszkedett be, magányosabb típus?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet neki köszönni például?


Fontos az embereknek, hogy legyen valaki akinél felsőbbrendűnek érezhetik magukat?


2019. ápr. 17. 10:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk folyamatos a gyűlölködés, szóval én pont annak szoktam örülni, ha nem vesznek észre.
2019. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt szokta meg a nép, hiába is van különböző szervezetfejlesztés, meg a külföldi cégek által behozott újfajta cégkultúra.
2019. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kutya ott van elásva, hogy a gyűlölködés sok esetben nem is függ össze a munkával, hanem személyiséggel és/vagy háttérrel kapcsolatos. Erre jó példák az olyasmi esetek, mint "Kiutáltuk, mert ő a Bahamákra ment nyaralni, míg mi csak a Balatonra.". Az eltérő nemi beállítottság miatti mobbingolást már ne is említsem.
2019. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nöknél vettem észre, így úszott el egy jó melóhelyem, mert nem tetszett neki, hogy srácként jobban végzem a munkám. A következö melóhelyekre meg úgy mentem eleve, hogy akinél hasonlóan viselkedik azt agyonverem, legyen nö vagy férfi, tökmindegy.
2019. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Igen, magyar mentalitás.

Eddig velem is ez volt, mindegyik munkahelyen. Én átlagban egy csendes, visszahúzodó nő vagyok, de van bennem némi vezetői hajlam és okos, intelligens is vagyok ezek mellé, tökéletes céltábla a megkeseredett nőknek, akik nem ambiciózusak, nem okosak. Szóval ment a kibeszélés ezerrel, kiutáltak, mert velem nem lehetett beszélni semmiről (értsd, nem beszéltem ki senkit és a csillagászat meg a tudományos témák érdekelnek főleg, arról ők nem tudnak sz...rt sem.) és elérték, hogy gyomorgörccsel járjak be nap mint nap és augusztusban felmondtam.

Ja a köszönés. Piszkáltak vele, hogy én nem köszönök (nem igaz), miközben ők vagy nem köszöntek, vagy csak egy bunkó hello-t, amit a kutyámnak nem mondok.

Azóta jó helyen vagyok. Vannak bunkók, akik nem köszönnek, de mindenhol vannak. De szerencsére a többség cuki és kedves és ami a legjobb, tiszteletben tartják, hogy 'furcsa' vagyok, néha beszélgetünk, nagyon is jól elvagyunk, de nekem kell a magány kicsit.

De összeségében a magyar emberek iszonyat bunkók, nekik minden kell és azonnal. Mindennap fellöknek a tömegközlekedésen, mert ő megy azonnal.

Ja, ez van.

2019. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!