Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál az, aki kereskedele...

Kletyka kérdése:

Mit csinál az, aki kereskedelem és marketing szakon végez?

Figyelt kérdés
A debreceni kermark szakkal szemezek, és szívesen hallgatnám véleményeteket az ügyben. Elvégzés után könnyű elhelyezkedni? Jó a fizetés? Csak unalmas papírmunka van, vagy izgalmasabbat is csinál? egyáltalán ajánlanátok ezt a szakot?

#kereskedelem_és_marketing
2019. ápr. 19. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Semmire nem jó.
2019. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem
2019. ápr. 19. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ha ismerősömre gondolnék, akkor én is arra jutnék, hogy semmi.


igaz hazudnék, mert ő életképtelensége miatt nem is gondolná, hogy el kéne kezdeni dolgozni :D

2019. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Megkérdezi, hogy milyen hamburgert kérek a sült krumpli mellé
2019. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztosat én sem tudok mondani de itt a véleményem. Elég sok helyen oktatják, így talán érdemesebb lenne valami jobb féle egyetemen tanulni (Debrecenit nem ismerem) mint pl Corvinus, BGE. Mivel ezek budapestiek így elég sok lehetőség van pl egy jó gyakorlati helyre is ami ennél a szaknal elengedhetetlen. Amúgy elég sokféle munkakört lehet vele betölteni, nézz körül a felvi.hu-n. Más gazdasági szak nem érdekel esetleg? Pl egy pénzügy számvitel az elég ütőképes tud lenni.
2019. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha doktorizol egy témájából, egyetemen Te is taníthatod; egyetemi tanár is egy munka
2019. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
amúgy bírom hogy lazán bedobják az emberek hogy semmi, meg hogy hamburgeres :D gondolom ti is tanultátok vagy hasonló, esetleg annyira komolyan beleláttok egy semmirekellő ismerősötök életébe. A kermark pont olyanoknak van akik kreatívabb munkát akarnak. Manapság mindenre azt mondják hogy haszontalan :D meg is kell küzdeni azért, hogy jó munkád legyen nyílván. Diplómával ugyanúgy mehetsz hamburgert sütni, de szerintem nem a szakmát kellene lehúzni, inkább az olyanokat akik nem képesek dolgozni menni, feljebb kerülni, de az meg az ő dolguk. A sogornőm is azt tanulta, elvégzett mestert is utána, és volt hogy 400-500ezret megkeresett. Jelenleg is elég jó pozícióban van, de ő tipikusan ilyen egyéniség. Biztos van olyan is aki meg 150ezerrel megelégszik egész nap az irodában ülve.
2019. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!