Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Februárban jelentkeztem egy...

Februárban jelentkeztem egy állásra és be is hívtak egy próbanapra, de azóta semmit nem hallotam felőlük. A minap láttam, hogy ismét meghirdetésre került az állás. Jelentkezhetek ugyanarra a pozícióra mégegyszer ezek után?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz de szerintem ha akkor nem tetszettél nekik, most se fogsz, hacsak nem fejlődtél hirtelen valamely releváns képességed terén ugrásszerűen.
2019. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhetsz persze.

De gondolj bele abba, hogy már elsőnek se kellettél és arra se méltattak, hogy visszajelezzenek.

2019. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha próbanap volt akkor nem valami túlkvalifikált munkakör. Jelentkezhetsz persze, de nem véletlenül nem jeleztek vissza.

Ettől még szerencséd lehet, másik HR-es lesz éppen és felvesznek. De gondolj bele, nem voltál alkalmas a munkára, szerinted most már az lennél?

2019. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne jelentkeztél. Azokkal a kommentekkel ne is foglalkozz, hogy ha elsőre nem kellettél most se. Igazából ez úgy működik, hogy az önéletrajzokat konkrétan meg sem nézik.

Jelenleg én is abban a helyzetben vagyok, hogy sehonnan sem kapok értesítést. De van olyan hely, ahova két hónapja is kerestek, most is keresnek, újra beadtam.

Sajnos aki dolgozik és belelát, konkrétan megmondta, hogy tényleg meg sem nézik az önéletrajzokat. Sőt, olyat is meséltek, hogy hasraütésből egyet megnyitott e-mailen és azt hívták be.

Sajnos ilyen világ ez... Kérik a pályázatokat, aztán válaszra sem méltatnak. Próbálkozz.

(Megnyugtatásból. Nevelő apám 5x küldte be az önéletrajzát, egyszer sem hívták be. Egyszer arra járt, bement személyesen, aznap megkaptam a munkát.)

2019. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az azért elég rosszul tud esni az embernek, amikor mondják, hogy mindenféleképpen értesítenek, de utána se kép se hang.

2019. ápr. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!