Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önkormányzati diákmunka...

Önkormányzati diákmunka tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ajánljátok nyári munkaként? Tényleg csak lazsálás van néhány óra feladatvégzés után?

2019. ápr. 21. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint micsoda?
2019. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hova mész. Önkormányzaton belül is csomó felé osztály van, millió felé emberrel. Én 3x voltam hivatalba diákmunkán, mindig ugyanott, mert visszavártak oda. Megcsináltam mindig amit kértek, és amit utaltak csinálni, a maradék részébe olvastam. De másik osztályon már más volt a helyzet. Szóval ezt csak akkor tudod meg, ha már ott vagy
2019. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én voltam az egyik nyáron, folyamatos munka volt szinte már-már kapkodva és rengetegszer ellenőrizték a diákokat, hogy tuti azt csinálják-e.
2019. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En ket nyaron voltam. Az elsonel volt mit csinalni, boritekolni kellett a leveleket, papirokat rendezni a szekrenyben mert osszevissza volt stb. A masodiknal viszont komyvtarban voltam, na ott szoszerint semmit nem kellett csinalni, egesznap neteztem, unatkoztam. Az elso jobb volt.
2019. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a protekciós gazdag gyerekek befoglalják a munkákat.
2019. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Két nyáron voltam, először strandon, az nem volt rossz, de halálra untam magam, a második alkalommal múzeumba kerültem, na hát az még unalmasabb volt.

Meg szerintem nem érte meg, mert kb 45.000ft volt a fizetés(kisváros) és kevés órát lehetett dolgozni, pl csak egy hónapig és csak hétköznapokon 6 órát egy nap.

Úgy számoltam, hogy diákmelóval jobban járok, túlórát is fizetnek, munka is van, nem unatkozok, úgyhogy váltottam, amint lehetett.

2019. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!