Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkormányzati diákmunka 2016?

Önkormányzati diákmunka 2016?

Figyelt kérdés
Idén is elindult a NGM nyári önkormányzati diákmunka programja. Véleményeket és tapasztalatokat várok, azoktól, akik már a korábbi években is részt vettek a programban. Hogyan jelentkeztetek? Mikortól kezdhettetek el dolgozni? Milyen munkakörben? Egy vagy két hónapot dolgoztatok? Napi 6 vagy 4 órában voltatok foglalkoztatva és végül hogy mennyit kerestetek nettóban?

2016. jún. 18. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
strandi munka kezdődött , de az minden csak nem munka!
2016. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Remélem azóta már jelentkeztél, különben elkapkodják a jó helyeket. Június 20.-án voltam bent, ebédkihordást akartam rámsózni, majd mondtam hogy annyira nem kell a pénz, sőt azt az ebédet amit én vinnék ki nem jutna el a célba, mert 40fokba a f...om se fog biciklizgetni. Majd megmutattam a bizonyítványom (ügyvitel szak) és felvettek irodára. Holnap kezdek.


Sok sikert, menj be, kérdezősködj, adj elérhetőséget, kérj munkaügyiben igazolást h diákmunkázhass, ne késlekedj.

2016. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!