Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önkormányzati diákmunka =...

Önkormányzati diákmunka = közmunka?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális h diákmunkán néhányónkat közmunkásnak néznek és fűkaszáltatnak (!!)? Én úgy tudom h vmilyen jogosítvány vagy végzettség kell ahhoz h egyáltalán a felnőttek fűkaszálhassanak. (ilyen néhány órás tanfolyamra gondolok nem diplomára de akk is :D) meg nem úgy van h a diákok nem végezhetnek nehéz fizikai munkát? Csak mert elég idegesítő h mi kint s*zopunk a napon a többiek meg bent ülnek a könyvtárban vagy óvodában és nem csinálnak semmit. Van vmilyen érdekvédelmi intézmény ahol ezt jelezhetnénk vagy ez teljesen rendben van?

2017. júl. 12. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 3 évben is dolgoztam önkormányzatnál pályakezdő diákmunkásként, kaptam saját laptopot és bent filmeztek egész nap az irodába, mert olyan gyorsan megcsináltama munkát, amivel ők egész nap ba.szakodnak (na ezért is jó az Y-generáció, értünk a szgépekhez). Kánikulában hamarabb is hazamehettem ha akartam.

De az h.lyeség, hogy nem végezhetsz nehéz fizikai munkát. Miért ne végezhetnél? Én lány létemre dolgoztam már autóalkatrész üzemben is, fel sem bírtam néha emelni a cuccokat, csak ha megkértem egy fiút néha-néha. Fűkaszálást meg gyerekként is megcsináltam.

2017. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem nehéz fizikai munka

Ezért kapod a fizetésed

2017. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18 év alatt régebben max 25 kilót lehetett emelni de ez 10 éve volt, jelenlegi szabályzást nem tudom.


És a fűkaszához tényleg kéne tanúsítvány ami nekem meg is van, bár előtte én is önkormányzatnál e nélküli csináltam de engem nem zavart.


Kisgépkezelői ha jól emlékszem nem csak fűkaszát tanultuk.

2017. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!