Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy munkahelyen a kolléganők fogdossanak?

Figyelt kérdés
Nem szexuális zaklatásra gondolok, és általában nők csinálják nőknek. Pl. megdícséri a ruhámat, és közben húzogatja, mintha kb. a piacon lenne az illető. Vagy meg akarta nézni a körmöm színét erre felkapja a kezem és forgatni kezdi, megpróbál kihúzni egy hajszálat a számból. Vagy tükör előtt igazgatom magam a mosdóban, erre odajön segíteni. Ezek leszbik, vagy mi van? Mit lehet tenni az ilyenek ellen? Mert ha szólok miatta, nem veszik észre magukat, vagy nem érdekli őket, hogy te mit akarsz. És ezek olyan nők, hogy nem vagyok túl jóban velük, hogy természetes lenne köztünk ez a fajta közvetlenség, sőt az egyiket kifejezetten nem kedvelem, csak nem képes tudomásul venni. Ez nem zaklatás? Mit tegyek?
2019. ápr. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, nőknél ez természetes. Állandóan látom.
2019. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Bocsánat a harsány felröhögésért, de külső szemlélőként nagyon viccesek az efféle helyzetek. Illetve nagyon szakszerű, hangulatos fogalmazásod van, nem lehetett kibírni... :D

2019. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak kedvesek veled, ha meg utàlnànak akkor az lenne a bajod.
2019. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes. Velem egyik nő se játssza ezt. Igaz utálnak is, mert távolságtartó vagyok velük, és sose állok le velük még az öltözőben se bratyizni.

Meg én se taperolok mást. Néha szoktam csak másokhoz érni de az mindig valami jelentést is hordoz. Vigasztalást ha látom, hogy valaki meg van zuhanva, vagy viccelődésnél hátba veregetés, ilyesmi. De senkit nem tapizok le és ellen is állok/elhúzódok ha velem akar valami kétszínű némber játszani. Általában azt figyeltem meg, hogy a kétszínű nők csinálják ezt főleg. Gondolom ösztönösen próbálnak kedvesnek tűnni, hogy ne gyanítsd a valódi arcuk.

Pfu de nem szeretem a nőket... (nagy többségben... Van azért egy-egy ritka kivétel, csak nagyon kevés...)

2019. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálom (nő vagyok), de, ha velem csinálják a nők nem zavar. Élvezem is. Nem leszbik, ez természetes.


Ha zavar és szép szóból nem értenek, akkor szigorúbban, kissé keményebben mondd "Bocsánat előre is a keményebb hangvételért! Kérlek ezt ne csináld! Nagyon kellemetlen. Szóltam többször is. Tartsd kérlek tiszteletben!"

2019. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Én senkitől se tűröm, hogy hozzám érjen (párkapcsolat más!) Első alkalommal, ha ilyesmi történt, én kitekertem az érintés alól a hátam, a vállam, a kezem, amimet épp meg akarták fogni, és mondtam, hogy bocsi, de én ezt nem szeretem. Általában elsőre mindig nekem estek, hogy ebben semmi nincs, nyugodtan elviselhetem, hogy megérinti a hátam, de én meg erre közöltem, hogy lehet, de én senkitől nem tűröm el, hogy tapogasson, mert nem esik jól.

Általában pár nap mosolyszünet következett, de aztán elfelejtették, viszont a tapizás abbamaradt :)

32N

2019. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!