Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni azok ellen,...

Mit lehet tenni azok ellen, akik a munkahelyen szemétkednek a másikkal?

Figyelt kérdés

Beszólnak neki, sértegetik, fúrják, hazudoznak róla (a főnököknek is), sőt zaklatják, veréssel és mindenfélével fenyegetik. Ezek igencsak hízelegnek a főnököknek és hazudnak a többiekről, azok, noha ők a legrosszabb alkalmazottaik, őket tartják jó munkaerőnek.

És ez jellemző a munkahelyeken? Állítólag sok ilyen van.



2018. febr. 27. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan és nagyon keményen helyretenni őket.
2018. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán használt, csak még rosszabb lett.
2018. febr. 27. 08:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ott hagynám, előfordul fúrás stb de az nonszensz hogy veréssel fenyegetnek. Ilyen primitív emberekkel nem lehet mit csinálni. Vagy le ereszkedsz hozzájuk vagy ott hagyod az egészet. Ez amúgy se lenne hosszú távú munka szerintem azt már te is érzed.
2018. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam olan hülye, hogy hagytam ezt. Naív, húszéves kezdő voltam. A mai felfogásommal szépen bemennék a főnökhöz, és elmondanám, hogy xy kolléga munkahelyen kívüli veréssel fenyeget. Neked is ezt tanácsolom, ne kövesd el azt a hibát, mint én, hogy nyelsz és vársz!
2018. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor velem ez történt (egy leszbi zaklatott), akkor felhívtam a szakszervezeti képviselőt és szóltam a főnökömnek is, és megmondtam mindkettőnek, hogy amennyiben nem sikerül leállítani a "nőt", akkor az etikai kódexre hivatkozva feljelentést fogok tenni és elküldöm a feletteseimnek a jegyzőkönyvet. Tehát hivatalos "balhét" fogok csinálni, nem tűrök csendben.

Persze egyből visszajutott az illető fülébe a dolog, és láss csodát nem volt több beszólás, nem volt több sms, nem volt több fenyegetés.

2018. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alain Delon ***** válasza:
Elmész a cégtől.
2018. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mármint hol akartál feljelentést tenni?
2018. febr. 27. 09:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én is irhattam volna. Velem is ez van. Én szóltam a főnöknek, nem igazán használt, azóta rosszabb lett. Meg ő van megsértődve
2018. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Privátba is írhattok alternatív megoldásokat.
2018. febr. 27. 09:07
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen alternatív megoldásokra gondolsz, a legegyszerűbb és emberségesebb, ha bemész a főnökhöz, és jelented a dolgot. Ha valami törvénytelen dolgot csinálsz, abból csak neked lesz bajod.
2018. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!