Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nem kicseszé, hogy anyádék...

Az nem kicseszé, hogy anyádék erőltették az egyetemet, utána meg ketd el az életedet nulla forinttal, semmivel, mert nem engedtek 18 évesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Plusz közben hallgathattad, hogy egy ingyenélő vagy 16 éves korodtól, plusz mert az ő hátunkban laksz, bármilyen szemétséget megtehetnek veled...


És akkor itt vagy megnyomorítva, szinte nulla forinttal a kezedben.De ők milyen "jómunkát végeztek".


2019. máj. 3. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Rád eröltetni nem lehet, ha nem akarod.
2019. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Velem nem csesztek ki, mert 16 éves korom óta nagyrészt titokban diákmunkáztam (mást hazudtam helyette, hogy ne tudják meg hogy van bevételem), félretettem, aztán érettségi után elvágtam velük minden kapcsolatot és utána már nem tudtak bántalmazni, semmiben irányítani vagy befolyásolni az életem. Te is megtehetted volna ugyanezt ahelyett, hogy behódolsz nekik aztán felnőtt fejjel is a körülményekre és mindenkire mutogatsz és eszedbe se jut a kezedbe venni a saját sorsod.
2019. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
HA hagytad, hogy "rád eröletesssenek" egy egyetemet, "ne engedjenek" dolgozni nagykorú emberként, akkor ne öket hibáztasd!
2019. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szegény, megnyomorított drágám, most kereshetsz magadnak jól fizető munkát a betanított gépkezelő minimálbére helyett! Miközben az elmúlt éveket tanulással töltötted, tehát elmondhatod magadról, hogy művelt, tájékozott fiatalember vagy, még ha töketlen is. Mindjárt megsajnállak.
2019. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Megint te? Ma nem hajtottak be az egyetemre full lázasan?
2019. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha középiskola után nem mész egyetemre, hanem rögtön dolgozni kezdesz, akkor is nulla forinttal kezded az életed!

Diák munkázni lehet, hogy legyen zsebpénzed, akár úgy is, hogy csak nyáron, szünetekben.

Nem vagy megnyomorítva. A legtöbben nulláról kezdik. És aki tanult annak általánosságban véve jobbak az esélyei.

2019. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A megnyomorítottat nem a pénre értettem, hanem arra, hogy mit műveltek veled, még elérték a céljukat... Semmi sem számított, teljes vasszigor, bármeddig elmehetnek, mert kell az a diploma (verések akár).


Nem, nem "nem fogom nekik megköszönni később", mint amivel mindenki jött. Nem bármi áron, diplomást csinálnak belőlem (még nem is vagyok az).

2019. máj. 3. 11:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha dolgozol, akkor nem vertek volna meg? De igen. Akkor is ugyanilyen szigorúak lennének.
2019. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak erőltették volna nálam is.
2019. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes, hogy a válaszolók hogy vélekednek. Szerintetek kiből lesz felnőtt? Segítek, a gyerekből, ha a gyereket nem nevelik (helyesen), bántalmazzák, akkor nagy eséllyel ez lesz a vége, de ti olyan tökéletesek vagytok, hogy gond nélkül hibáztatjátok a kérdezőt, miközben semmit sem tudtok a körülményeiről. Gratulálok. :)


Kérdező: Kicseszés, de még bőven nem dőlt össze a világ. Tanulj meg mindent ami szükséges a modern élethez és amire ők nem voltak ki képesek megtanítani és hagyd ott őket, ez a legjobb amit tehetsz.

2019. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!