Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nem kicseszé, hogy anyádék...

Az nem kicseszé, hogy anyádék erőltették az egyetemet, utána meg ketd el az életedet nulla forinttal, semmivel, mert nem engedtek 18 évesen dolgozni?

Figyelt kérdés

Plusz közben hallgathattad, hogy egy ingyenélő vagy 16 éves korodtól, plusz mert az ő hátunkban laksz, bármilyen szemétséget megtehetnek veled...


És akkor itt vagy megnyomorítva, szinte nulla forinttal a kezedben.De ők milyen "jómunkát végeztek".


2019. máj. 3. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ram nem eroltettek. Ram biztak, hogy mit kezdek az eletemmel, de azert mondtak, hogy orulnenek ha az egyetemet valasztanam. Elottem meg senkinek se volt diplomaja a csaladunkban.


Minden nap elgondolkodtam azon, hogy biztosan el akarom-e vegezni az egyetemet, megeri-e a szenvedest. Lattam anyukamon, hogy milyen buszke ram, mindig probalt motivalni, hogy ne adjam fel.Vegul megigertem neki, hogy be fogom fejezni barmi aron. Sajnos o mar nem elte meg a diplomaosztot.


Aztan par honap utan vegul sikerult egy jo allast talalnom. Most eloszor erzem, hogy megerte vegig csinalni. Arra akarok kilyukadni, hogy ha nincs meg a tamogato kornyezet, akkor nagyon nehez lehet megcsináln. Viszont azzal csak szabotalod sajat magadat, hogyha kenyszerbol csinalod. Neked is akarnod Kell, kulonben semmi ertelme. Amugy nem ismerem a szuleidet, de azert barmennyire is rossz a kapcsolatotok, nem hiszem, hogy rosszat akarnanak neked.

2019. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18 évesen ugyan ezt a kérdést fel lehet tenni egyetemi végzettség nélkül.
2019. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!