Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgoztam mint raktáros és gondnok.Majd elvégeztem egy okj felszolgálo képzést.Cégen belül elmentem felszolgálónak.(nagyon rossz döntés volt)Itt teljesen kinéztek hogy a raktáros átjött ide hozzánk .Kifagadtak hogy nincs nyelv vizsgám angolból és hogy erre tanulok. Innentől kezdve direkt hangosan szapultak mindig hogy mi van nem tudsz angolul főnökök előtt.Aztán azt is mondták hogy csak kitaláltam hogy angolul tanulok .Mintha teljesen hü..ének néztek volna .Kiderült hogy németből érettségiztem erre tesztelni kezdtek hogy németül tudok - e.Most jön a vicc !! Nekik se volt nyelvizsgájuk és amit angolul makogtak azt 2 hónap alatt megtanultam volna én is.Még nagyobb vicc hogy még érettségijük se volt.Fogtam magam inkább eljöttem onnan.Mit gondoltok erről .Kinek van igaza .Hozzá teszem fiatalabbak voltak mint én és szerintem eléggé gyerekesek .én 27 vagyok ők 2-3 évvel fiatalabbak.

#Felszolgálo
2019. máj. 4. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eljöttél, nem mindegy?

Két gondolat:

Egyrészt, ha két hónap alatt megtanulhattad volna, amit ők tudnak, akkor miért nem tanultad?

Másrészt, sajnos iskolázatlan, alja körökben szokás ez, hogy az újat kiutálják, mert féltik a saját silány teljesítmnyüket

2019. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy hétnél tovább nem bírtam volna ennyi idióta közt, szóval le a kalappal, hogy eddig bírtad.
2019. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pupusz ***** válasza:
Jól tetted, hogy eljöttél. A rossz munkakörnyezet kicsinálja az embert. Valószínűleg irigykedtek rád, mert érettsédid van és nyelvvizsgád németből, féltették a helyüket tőled, ezért inkább kiutáltak. Sajnos sutyerákok között így szokás. Találsz jobbat, munkaerő hiány van.
2019. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj inkább olyan helyre dolgozni, ahol nem a tudásod miatt akarnak bántani. Ilyen helyeken ne dolgozz, tönkre fog tenni.
2019. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a "tudásom" miatt lett volna.
2019. dec. 16. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesen rágódsz ezen.


Annyit mondok:

Van bármi előnyöd abból, amit mondanak?


Nem. Állj tovább!

S tegyél magadért, ha magaddal elégedett leszel a szeretteiddel, vagy/és kik megérdemlik társaságoddal csak kiteljesedsz.


Szelektáld a szemetet az életedből.


Alkotóként engem is érnek negatív vélemények, de hidegen hagynak, mivel vannak sokkal többen, akik szeretik műveimet.


SOHA nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni s jóba lenni azokkal...

Felelj meg első sorban önmagadnak, majd hozzád tartozóidnak, kiket magadhoz engedsz.


27/N (vállalkozó)

2019. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hagyod magad kikezdeni meg hagyod hogy màsok téged leckéztessenek meg számonkérjenek mint valami feljebb valo fönökök akkor mindenhol ki fognak csinalni.

Lehet àldozattipus vagy.

Javaslat hogy lègy büszke magadra jarj emelt fövel es a legkisebb beszolasra is ugorj es kerd ki magadnak különben neked annyi es mindenhonnan elkulloghatsz mint egy kutya.

2020. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!