Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A lány kollégámmal voltunk 2 ben a gyárban, és mellettem volt, és erősen érződött a parfüme, mindenki hazament mi meg túloráztunk.Titeket izgatna a körülmény? Fantázia beindulna?

2019. máj. 5. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A fantázia beindulásával nincs semmi gond, hála Istennek, hogy az még mindig magánügye mindenkinek, hogy ki miről vagy kiről fantáziál! :) Vidd haza a fantáziád róla és élvezd a gondolataid szárnyalását szabadon!


A gyárban viszont én a házi nyúlra nem lövünk elvre szavazok, mert az szinte csak problémás lehet, pletykák, rosszindulatú emberek, a lánnyal való valós kapcsolatod az állásodba is kerülhet.


Neked kell eldöntened, hogy tudod-e kellemesen mosolygósan élvezni a parfümdús jelenlétét, vagy olyan szinten vonja el a figyelmedet a munkádról, hogy arra már semmi energiád sem marad, mert ha ez utóbbi, akkor inkább kerüld el térben és időben is!

2019. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1 tanácsolja. Arra gondolsz, amire csak akarsz, abból nem lehet baj.

A munkahelyi viszony problémássá válhat, így nem kellene fejest ugrani bele. Ha a vonzalom kölcsönös és hosszabb távon is megmarad, akkor természetesen nem kell görcsösen tagadni, de azért egy kellemes illat még nem elegendő egy lángoló szerelemhez.

2019. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a nyelvtant gyakorold.
2019. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok megint és a privátba írt kérdésre itt válaszolnék inkább, hogy én mit tennék: értelemszerűen azt, amit leírtam az első hozzászólásomban.


Az meg, hogy zavarba jöttél vagy kínosan érezted magad, csak a tapasztalatlanságodat mutatja, amivel nincsen semmi gond vagy baj vagy probléma, sőt, még jó is, hogy itt kérdezel ahelyett, hogy fejjel mennél a falba netán és olyat tennél, amit később megbánhatsz. Az persze még jobb lenne, ha lenne olyan bizalmasod, szülő, nagyszülő, idősebb testvér, más családtag, barát vagy ismerős, aki hús-vér ember és nem csak ilyen virtuális segítség, mert én pl. egy jó szándékú és őszinte ember vagyok, de sajnos nem biztos, hogy mindenki az - még akár a hús-vér környezetedben sem. És ehhez kell létszükségletként az a kritikai érzék, hogy a gyerekek és fiatalok el tudják dönteni, hogy kire hallgatnak - mint Pinokkió a rókára vagy a tündérre, ugye, pl...


Szóval a gondolataid és az érzéseid és az érzelmeid csak és kizárólag a tieidek. Te döntöd el, hogy mit kivel osztasz meg. Ajánlom a csöndet neked is és mindenkinek, aki még nem ismeri és fél tőle netán, hogy meghallja a saját belső igényeit és vágyait, nem másokét, nem a reklámok vagy filmek elvárásait, nem az xy elvárását, mert ő azt mondta, hanem a te belső hangod, a legbelsőbb igényed, amelyről sokan tán nem is tudják, hogy létezik. A belső kommunikáció saját magaddal csak csöndben történhet, és nem csak zene és film nélkül, de csöndes telefonnyomkodás nélkül is, egy csöndes és magányos helyen.


Aki itt feltesz egy kérdést ismeretlenül, az van annyira felnőtt, hogy írni tudjon és internetezni, mégis ismeretleneket kérdez meg olyan kérdésekkel, amelyre saját maga is tudná a választ, ha befele keresne, és nem kifele ismeretlenektől.


Más is írta rajtam kívül, hogy nem szerencsés munkahelyről ismerőssel csillapítani a szexuális vágyainkat az érthető okok miatt. Gondolj csak bele...


Ne érezd magad attól kínosan, hogy megkívánsz valakit szexuálisan, ez csak a testi érettségedet jelenti, de nem feltétlenül a lelkit (azt meg csak zárójelben teszem hozzá, hogy attól meg pláne ne érezd magad kínosan se te, se se senki más, hogy netán azonos nemű egyén iránt érzel szexuális vágyat - ez csak azt jelenti, hogy normális emberi lény vagy, aki embert lát a másikban, nem pedig akármilyen nemi szerepet...), ugyanis értelemszerűen a szex veszélyekkel is jár, testi és lelki sérülések veszélyeivel, sérülések okozója és elszenvedője veszélyeivel (az egynemű szex meg még ráadásul végtelen buta és primitív ítélkezéssel sajnos...), azzal együtt, hogy persze pillanatnyilag lehet mindent megérő hej, de jó is, naná. ;)


Amikor pl. egy kismama, aki három hónapja nem alszik már a kisbabája állandó sírása miatt és a hulla fáradtságában a következő gyereksírásra az jut eszébe szoptatás helyett, hogy inkább megfojtaná a gyerekét, hogy hallgasson már és hagyja aludni, az egy teljesen normális és érthető gondolat. Az a nem normális, ha tényleg meg is fojtja.


Ezt csak arra hoztam példának, hogy ami benned történik, érzés, érzelem, vágy, gondolat, az mind a tied, a sajátod, és te döntöd el, hogy mit kezdesz velük. Ám néha, pl. munkahelyi szexuális vágy esetén nagyon is nem mindegy, hogy mit teszel vele, amihez kérhetsz tanácsot, kaptál is, a döntés viszont a tiéd... Jól gondold meg, melyik döntésednek milyen következménye lehet! Hajrá! Csönd! ;)

2019. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy gyakorlati tanács, amit én csináltam mindig régen hasonló helyzetekben: teret adtam a fantáziám szárnyalásának írásban, és erotikus történeteket írtam és publikáltam is névtelenül persze, ez talán neked is segíthet feszültséget oldani, hogy leírod azt a történetet, amit gondolnál csinálni vele, aztán lehet, hogy már csak maga a történet kitalálása is elég lenne neked, de tán kérd át magad máshová vagy másik munkahelyre, mert hosszútávon nehéz a vágynak keretet teremteni. :)
2019. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!