Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkoznátok légyszíve...

Mivel foglalkoznátok légyszívesebben? Mi lenne az a munka? És miért?

Figyelt kérdés

Most mivel foglalkoztok?

Kor,nem.


Én nyugdíjas lennék :-D egyébként kamionos,azért mert szeretném felfedezni a világot.

Még suliba tengetem napjaim.

21F


2019. máj. 5. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Kutatás, fejlesztés - elektronika ágazat. Ezen belül tesztelés és hibaanalízis. Jó fejem van az összefüggések átlátásához, szeretek gondolkodni és mindent a lehető legtöbb szempontból megvizsgálni, mérlegelni.


Jelenleg gépbeállító vagyok, és bár szeretem, nem az álmom, ezért kifelé kacsintgatok.


Sajna nem vagyok mérnök, az számomra már túl sok. A lexikális tudással szemben a gyakorlati tapasztalatra épülőt kedvelem jobban, a műszaki matek meg nem az erősségem, szóval meg se próbáltam nekifutni a Kandónak vagy társainak. Helyette inkább minden szakitól próbálok valamit tanulni/ellesni, akik a közelemben munkálkodnak épp.

2019. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Leginkabb a szamitastehnika vilagaban kepzeltem el magam. Mar gyerekkent erdekeltek a gepek.

De vegul szerzodeses katona lettem, nem Magyarorszagon. Ez is eleg jo dontesnek bizonyult.

34F

2019. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Autóipar, most is azt csinálom
2019. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

(Sikeres) vállalkozó szeretnék lenni, nem szeretnék úgy nyugdíjba vonulni, hogy előtte 40-50 éven keresztül alkalmazotti viszonyban robotoltam. Főleg nem ebben az országban. Számomra a vállalkozás adná meg azt a fajta szabadságot, amire szükségem van.


Jelenleg szoftverfejlesztő vagyok.

2019. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Most őszinte leszek, de azt kedvelném, ha nem kellene dolgoznom.


Egy férfivel együtt, domboldalban, erdő szélén (vagy erdőben), 1 km-re a legközelebbi szomszédtól.

Ott kis konyhakert, minden nap főznék, gyakran sütnék, kutyáznék, sportolnék, ücsörögnénk a kertben, talán írnék egy könyvet az életemről és ennyit.


Mibel ez nem így működik, vagy legalábbis többmilliárdos lottónyeremény kell hozzá, ezért kell/kellett keresnem valamit, ami azért valószínűleg leköt heti 40+ órában (de akár jellemzően lehetőség van részmunkaidőre is), változatos, rugalmas és jó körülményeket ígér.


Így tettem a voksomat a szoftverfejlesztésre. Meglátjuk.


10 év múlva ezt is el tudom képzelni home office-ban egy kertesházból végezve, szabadidőben pedig főzés, kertgondozás.

2019. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék csak az írással foglalkozni. Most a jelenlegi munkám mellett csinálom. Egylégterü irodában vagyok és egyik kollégám állandóan énekel, szájdobol, szájfingik ritmusosan, fütyül, portugálul hablatyol (ki tudja kihez), dobol, tüsszent 1-2-őt és utána még tüsszentést szimulál, ha csörög a telefon, azonnal fütyüléssel jelez (ami nem csak zavaró, de sértő is), stb., a másik a tollát kattogtatja, a taknyát szívja, a harmadik orrba-szájba tüsszög és utána arról megy a diskurzus, hogy milyen viccesen tüsszent, stb.


Ja meg a portugálok megállás nélkül beszélgetnek körülöttem, egymással, a zajos kollégám nevetése olyan, mint egy orángután orgazmusa.


Tudok ettől még írni, vettem egy olyan fülest, ami fülbecuppanós és tompítja a külső zajokat, bár vannak napok, amikor nem bírom. Egyszer pl fájt a fejem és akkor nagyon, de nagyon zavart a fütyülésével a kollégám, olyan volt, mintha szétszakadna a fejem és még ő sértődött meg.


Plusz néha van, hogy benne vagyok egy gondolatmenetben a sztorialakításában, szépen eljutok egy pontra, erre becsörgök, de szerencsére hívás után hamar visszarázódok.


A munkát szeretem, szóval nem hagynám ott; a fenti sorokban arra céloztam, hogy az írás nehezebben megy tőle. :)


29/N

2019. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is kamionsofőr szeretnék lenni. :D Esetleg sminkes, de jelenleg jobban hajlok a kamionok felé. Vagy bűnügyi nyomozó lennék nagyon nagyon szívesen, de nem annyira, hogy bevállaljam érte az egyetemet.

Jelenleg gyorsétteremben dolgozom, csinálom a jogsikat mellette.


20/L

2019. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Jó lenne állatokkal foglalkozni, szeretem őket, kedvesek és okosak :) az emberek ostobák és bunkók
2019. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy saját kis burgerezőt szeretnék, egy otthonos konyhát, otthonos légkört, és finomakkal etetni az embereket.
2019. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent elárul az oldalról, hogy egy ilyen kérdésnél vannak nem 100%-ra értékelt válaszok.

Aki minuszokat nyomogat, írja már meg miért? Tényleg érdekelne

2019. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!