Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik manapság a "leglenézettebb...

Mik manapság a "leglenézettebb" esetleg "legcikibb" foglalkozások?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Youtuber, instagram-sztár
2019. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
gyorsétteremben dolgozni elég ciki (nem vezetői posztban)
2019. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszoló mindent elmondott, amit ennek a kérdésnek a kapcsán el kell mondani.
2019. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőre reagálva: minden ilyen ún "influencer" dolog lehet ciki, ám szerintem vállalható, ha megélsz belőle :D
2019. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
MÉg annyi, 4es vagyok, hogy igazából semmilyen munkafolyamat elvégzése önmagában nem ciki. Még a gyorsétterem sem, a kukás sem, köztisztaság, takarítás, wc-s néni stb sem. Ciki az, ha valaki hagyja magát kizsigerelni éhbérért és nem áll ki magáért mondjuk az arrogáns főnökkel szemben. De ez portástól a dékánig mindenkire igaz.
2019. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
politikus
2019. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
4-es! Nekem egy csoporttársam hagyta ott az egyetemet (jogász szakról van szó), mert influencer akar(t) lenni. Hogy megéri-e? Majd az idő eldönti...
2019. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Elég sokan nézik le pl. az influencereket, mégis sokan szeretnének azok lenni. Ki érti ezt.
2019. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább az a baj, hogy ma minden fiatal influencer akar lenni, mert kényelmesek és nem akarnak fejlődni, tanulni, és ez a kisebbik gond. A nagyobbik pedig az, hogy a fiatalabbak pedig ezt értékelik jónak, és követendő példának, pedig ez hosszabb távon igen csak kockázatos, hiszen ha valaki ebből akar megélni, akkor tartalmakat kell gyártani, normàlis tartalmakat, ha meg jön az alkotói vàlság, akkor nem jön pénz...


Én nem nézek le egy munkát sem, nem mindenkinek jön össze az álom meló, de mégis dolgozik.

Én a gyorséttermi dolgozókat igen csak becsülöm, nem lehet egyszerű, amikor odaáll egy család és akkor kezdi a gondolkodást, hogy “hányan is vagyunk, hány burger, cola, ja nem, fanta, izé..majonéz is kellene a krumplihoz” stb...

Normális és intelligens ember nem nézi le a másikat. Maradjunk ennyiben.

2019. máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Influencer? Gecc SEMMI egyéniség! Most az a divat hogy mind a két kezeddel hadonászni KELL hogy megragadjon a "mondanivaló". Hadonászik is az ÖSSZES! SZÁNALMAAAAAAS.
2019. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!