Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ajánlani ilyen munkát?

Tudnátok ajánlani ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Nos,a helyzet az hogy jelenleg dolgozom de munkahelyet szeretnék váltani,a lényeg az lenne hogy amennyire csak lehetséges egyedül dolgozzak,tehát ne csapatban,ne kollégával-kollégákkal,ha rövidebb időre be kell segítenem valakinek az nem probléma,de utána visszatérhessek a saját dolgomhoz amit egyedül végzek.Eredetileg gépjárműtechnikus a szakmám,ezt utálom.Dolgoztam szerkezetlakatosként,hegesztőként,raktárosként és targoncás is voltam,rövidebb ideig rendszerkezelő.Erős középfokon beszélek angolul.Milyen munkaterületeket tudtok ajánlani ahol egyedül dolgozhatnék?Igazából könnyen és hamar megtanulok bármit,kiváló a memóriám és a kézügyességem.Jelenleg 300k felett keresek,de

megelégednék kevesebbel is 180-200k körül.Valami nem túl sok felelősséggel járó,stresszmentes munkát szeretnék,elsősorban

portás munkára gondoltam,de 50 km-es körzetben nincs ilyen munkalehetőség..



2019. máj. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bérgyilkos pályára gondoltál már?
2019. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék mennyi ideig unnád magad halálra portásként minimálbérért nettó 300k után:)

Egyébként menj programozónak, ha jó vagy benne home office. Vagy bármilyen szakmunka vállalkozóként (villanyszerelő, burkoló, asztalos stb stb) De akár autó villamossági szerelő.

2019. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Portás munkával legalább havi 320-340 órát kéne lehúznod, hogy 180k nettó összejöjjön.
2019. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az valóban sok,szükségem van némi szabadidőre.A portást csak példaként írtam egyébként..Nem vágyom vállalkozói babérokra,nem kell több százezres fizetés,nem vágyok elismerésre,olyan munkát szeretnék ahol egy vagyok a sok szürke egér közül,az se baj ha a nevemet sem tudják.Legyen meg az a 170-180 netto,és legyenek szabad hétvégéim,ennyi.
2019. máj. 12. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Autó szerelés?
2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!