Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnátok nekem...

Milyen munkát tudnátok nekem ajánlani, ahol sokat repülhetek?

Figyelt kérdés

Ovis korom óta légiutaskísérőnek készültem, mert a repülés a mindenem, 5-6 órásak voltak a leghosszabb útjaim, de egyáltalán nem unatkoztam, mint mások, Csak bánultam ki az ablakon és úgy éreztem magam, mint valami álomvilágban, számomra a repülés maga a csoda.

Nagyon hamar megtanultam angolul, illetve 16 évesen elmentem dolgozni egy kávézóba, hogy legyen munkatapasztalatom emberekkel.

Utána elmentem egyetemre, viszont idén nyáron láttam, hogy aktívan toboroznak a Wizzairnél és úgy voltam vele, hogy ha felvesznek, ott hagyom az egyetemet, mert ez a legnagyobb vágyam, hogy repüljek és egyetem lesz 5-10 év múlva is...

De sajnos kiderült, hogy van egy szívbetegségem, ami miatt nem repülhetek. Nagyon elkeseredtem, de végül úgy döntöttem, akkor folytatom az egyetemet és próbálok nem depizni...

Pénzügy-számvitelt tanulok, de ezután elvégeznék pl valamilyen “nemzetközi” szakot is, ha azzal nagyobb esélyem lenne szerintetek, hogy sokat repülhessel legalább utasként...

Köszönöm előre is a válaszokat.

20L


2018. jan. 21. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

"Milyen munkát tudnátok nekem ajánlani, ahol sokat repülhetek?"


"De sajnos kiderült, hogy van egy szívbetegségem, ami miatt nem repülhetek"


Most mi van?

2018. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Elég durva önellentmondás van a kérdésedbe.
2018. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hivatalából nem repülhet de olyan munkát szeretne ahol sokat kell repülőn utaznia. Ne legyetek már ilyen értetlenek.
2018. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
3-as, tudtál válaszolni érdemben a kérdésre? Nem.
2018. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát nézd nincs olyan munkakör, a közvetlenül repüléshez kötődő munkákon kívül, ahol általánosságban garantál a sok repüléses utazás. Annyit tudnék mondani, hogy leginkább projekt alapú munkáknál, külföldi ügyfélnél lehet ilyen. Haverom dolgozik így, vasárnap kirepül, pénteken haza. Mondjuk szerintem 3-4 kör után nem lehet olyan nagy kaland ugyan azon az útvonalon repkedni, ugyan úgy.


"3-as, tudtál válaszolni érdemben a kérdésre? Nem."


Mert te tudtál azon kívül, hogy egy teljesen egyértelmű leírást nem tudtál értelmezni és nekiálltál a kákán csomót keresni (sikertelenül)?

2018. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hivatás szerűen nem repülhetek*
2018. jan. 21. 21:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha nem volt egyértelmű. De azért van, aki értette :)

Köszönöm a hasznos választ.

Sokszor hallom, hogy mondják, hogy “XY sokat repül a munkájából kifolyólag”... erre lennék kiváncsi, hogy mik ezek a munkák... ha valakinek van ilyen ismerőse, Ő mit csinál például.

2018. jan. 21. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm programozó. De mondom, nem a szakmán van a hangsúly, hanem hogy csak ideiglenesen dolgozik valamivel (projekt alapon), és az a valami nem itthon van.
2018. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy időben nagyon sokat utaztam (12 hetet az évi 52-ből).

Ez valóban egy projekt alapú munka volt, multinál votam középvezető, és folyamatokat szerveztek ki hozzánk.


De ez egy borzalmas lutri. Nem tudod, mikor, mennyit kell utaznod.

Mondjuk általában a projektmanagerek, transition managerek, stb utaznak, és ki is van írva a munkaköri kiírásban. De az nem úgy megy hogy kijössz egyetemről és egy ilyen munkakörbe mész...


Én inkább azt mondanám hogy tedd azt amit az egyik régi beosztottam. Elvállalta a korrektül fizető munkát, mert érdekelte kicsit, de kb minden idejét és munkáját az utazásnak szentelte. Nézte mindig az akciókat és velem állandóan barterelt hogy elmehet-e akkor meg akkor szabira hosszú hétvégére... Mivel jól dolgozott és emberséges főnökként tudtam, hogy ez neki fontos, igyekeztem mindig megengedni neki.

Így tudnál utazni sokat, viszonylag olcsón, és nem kell hogy a munkádtól függjön.

2018. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!