Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tudd ajánlani valami...

Valaki tudd ajánlani valami jó internetes munkát amely bármelyik országból el érhető?

Figyelt kérdés
Persze ami nem csalás kérdőív ki töltés vagy bármilyen oldal aki használja és ki fizetek
2017. nov. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Upwork, fiverr stb
2017. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg 10x egy héten és véletlenül se írjátok oda, konkrétan mihez értetek, amiért fizetne nektek bárki. :D
2017. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaza van én itt gondolok kérdőív ki töltésre vagy valami ilyesmire.Halottam olyanról is hogy videók megnézése után kapsz valamennyi összeget. őszintén még kezdő vagyok ebben az egészben és nem tudtam konkrét választ adni. De próbáltam már a marketinget de sajnos nem tudom regisztrálni mert ahol én élek az az ország nincs benne
2017. nov. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!