Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert van az hogy az emberek...

Miert van az hogy az emberek miatt utálok dolgozni?

Figyelt kérdés

16 éves korom òta dolgozom/tam!

Most 28 vagyok, a regi munkhelyemen leépítés volt és elküldtek,azòta viszont egyszerűen nem merek új munkahelyre menni,kialakult bennem hogy félek a közösségtől és a beilleszkedéstől! És ezért utálom az egészet! Jelzem nem vagyok lusta! Szoval az ilyen beszolasok nem kellenek! Hogy tudom lekuzdeni ezt?


2019. máj. 13. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, mert már én is így vagyok ezzel és elegem van a sok k.tsögből.


Szerintem az egyetlen járható út az önállósodás.

2019. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem a problémád. Én is több mint 10 éve vagyok egy helyen, és néhány embert leszámítva rühellem az ottani közeget. Még rosszabb volt, amikor még az akkori csajom is ott volt. Én úgy lendülök túl rajta, hogy ez csak meló, 8 óra, muszáj, utána mehetek élni az életem. Valamint mindenkihez úgy viszonyulok, ahogy ő hozzám. Megtanultam lekezelő paraszt lenni, pedig soha nem voltam az. Melóban felveszek egy maszkot, induláskor leteszem. Másképp nálunk nem menne, tele van a cég rosszindulatú, bunkó, ostoba tirpákkal.
2019. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem a munkát rühelli, hanem azt a környezetet ami körülveszi
2019. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 16órát dolgozom egy telekommunikációs cégnél, elviselhetetlen közegben. Láttam, hogy van bent cd lejátszó. Kiírtam mindenki kedvenc zenéit, azóta jobb a közeg és jobb a meló.


A zenehallgatás amúgy mindenre a gyógyír.

2019. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz pszichológust.
2019. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utána kellene járni, hogy miért félsz a közösségtől, a beilleszkedéstől. Hogyan tudnál ezen változtatni, mit tennél meg érte, milyen igényed lenne a változásra, ilyen jellegű kérdéseket válaszolj meg magadnak.
2019. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ , rendesek vagytok
2019. máj. 14. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!