Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha egy munkahelyen...

Mit tegyek ha egy munkahelyen sem tudom megállni a helyem, mert sehol nem tudom elvégezni a feladatom?

Figyelt kérdés
Nem felelek meg semmilyen munkakörbe.Még takarítónak se vagyok jó.Nem tudok felmosni egy folyosót sem mert meghaladja a képességeimet.Egy tányért elmosogatni is gondot jelent.Gondoltam rá hogy leszázalékoltatom magam,de le fognak százalékolni,ha még csak 30 éves múltam?
2019. máj. 14. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valamilyen egészségügyi problémád, ami megnehezíti a munkát? Különbség, hogy nincs lábad, vagy megalszik a tej a szádban. Ha tényleg van valami problémád, akkor leszázalékolhatnak, akárhány éves vagy.
2019. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az agyammal van baj,nem tudok koncentrálni a munkára.Még a hűtőt sem tudom itthon leengedni,az is gondot okoz.
2019. máj. 14. 18:11
 3/7 anonim válasza:
0%
Jó hogy ezt belátod.. de ezért csak te tudsz tenni. 30 evésen azért már illene elgondolkodni hogy mi lesz vagy lett belőled.. alkesz leszel így vagy egy link barom. Ezt nem bunkóságból mondom..komolyan gondolkodj el hogy mit akarsz az élettől.
2019. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most betegségre gondolsz, vagy szimplán csak bénának érzed magad? Mert ez utóbbi nálam is megjelenik, munkahelyen a kb diákmunka nehézségű feladatokat is nehezemre esik rögtön felfogni és megcsinálni. Adódik ez abból, hogy mindig is el voltam kényeztetve, szülők és csapattársak mindent megcsináltak helyettem és nem alakult ki bennem a gondolkodás.

Ha komolyan gondolod, és úgy érzed beteg vagy, akkor mindenképp keress fel egy orvost. Bár én meg ilyenről nem hallottam, hogy valakinek egy mosogatás gondot jelent. Akkora baj nem lehet, mert észrevetted magadon, megfogalmaztad és le is írtad.

2019. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok.Ha 20-szor mutatják meg a munkahelyen hogy mit és hogy kell csinálni,akkor sem tudom megcsinálni.Nem tudom megjegyezni,hogy kell csinálni.
2019. máj. 14. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellene erről szerezni egy orvosi diagnózist, ha még nincs. Ha van, akkor elvileg vannak szervezetek, akik fogyatékkal élőknek segítenek integrálódni a társadalomba, lehet hogy ezzel érdemes próbálkozni.
2019. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Azóta mi történt Veled ?
2023. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!