Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Hülyeség volt ott hagyni az àllàst?

Végre felvettek de én ott hagytam mert nagyon nagy volt a felelöség és nem mertem vàllallni. Nem akarok kàrt okozni. Nagyobb felelöségem lett volna mint a müszakvezetönek aki semmit nemn csinàl. Meg az emberek is butàk voltak. Csak úgy belémàlltak. Viszont most meg itthon ülök és nincs semmi egyszerüen. Semmi kedvem màr élni. Mert nincs semmi pedig keresek.

máj. 16. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok
Azért kicsit kitartóbb is lehettél volna. Lehet a félelmed nagyobb volt, pedig tudtad volna teljesíteni a feladataid. Legközelebb ne futamodj meg.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 20:16 Privát üzenet
Az ékezetek azt mutatják nagy lelki zürzavarban vagy. Nyugodj meg és kicsit szakadj ki a mi volt, mi lesz kérdéskörből.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 20:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meddig lehet szó nélkül hagyni hogy a műszakvezető mögém áll és percekig figyel engem, vagy a kollégákat?
Tényleg hülyeség volt hagyni, hogy valaki hónapokig zaklasson és idáig fajuljon a helyzet?
A munkahelyi gondokat hazavinni, vagy ajtón kívül hagyni?
A főnökre rá kell hagyni ha téved, de azt úgy, hogy be is szól ráadásul?
Ezért hülyeség lenne oda jelentkezni munka vállalónak, ahol "minőségi" szakmai oktatást nyújtottak?
Hülyeség lenne ott hagyni az egyetemet és OKJ-n tanulni inkább? (kifejtem lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!