Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hülyeség volt ott hagyni az...

Hülyeség volt ott hagyni az àllàst?

Figyelt kérdés
Végre felvettek de én ott hagytam mert nagyon nagy volt a felelöség és nem mertem vàllallni. Nem akarok kàrt okozni. Nagyobb felelöségem lett volna mint a müszakvezetönek aki semmit nemn csinàl. Meg az emberek is butàk voltak. Csak úgy belémàlltak. Viszont most meg itthon ülök és nincs semmi egyszerüen. Semmi kedvem màr élni. Mert nincs semmi pedig keresek.
2019. máj. 16. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Azért kicsit kitartóbb is lehettél volna. Lehet a félelmed nagyobb volt, pedig tudtad volna teljesíteni a feladataid. Legközelebb ne futamodj meg.
2019. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Az ékezetek azt mutatják nagy lelki zürzavarban vagy. Nyugodj meg és kicsit szakadj ki a mi volt, mi lesz kérdéskörből.
2019. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!