Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki boltban dolgozik, és...

Aki boltban dolgozik, és meglát valakit az utcán, aki rendszeresen válaszol nála, köszön neki?

Figyelt kérdés
Most akkor ismerjük is egymást, meg nem is, és én ilyenkor tök hülyén érzem magam, hogy mit kéne csinálni.
2019. máj. 19. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Na, szóval nem "válaszol", hanem "vásárol" :D
2019. máj. 19. 22:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönnék, ha egyszer látásból ismerjük egymást. A múltkor éppen a helyi közértben toppantam bele a zöldségesbe, és reflexszerűen ráköszöntem. Visszaköszönt, de látszott rajta, hogy fogalma sincs, ki vagyok. :)
2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
en rendszeresen egy helyen vasarlok, de nem koszonnek es nem is igazan tudnam hovatenni, ha nekem koszonnenek. de ez persze en vagyok :D
2019. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha többet kommunikálunk, mint a muszáj tehát megy a csevej és összefutunk az utcán akkor felveszem a szemkontaktot és ha nem kapja el a tekintetét hanem látom, hogy forognak az agykerekek akkor köszönök. Így ha legközelebb bejön vásárolni valószínűleg össze áll, majd a kép... Vagy nem 😄
2019. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vásárlóként szoktam köszönni a boltosnak, ha olyan rendszeres vagyok, hogy felismerjem "civilben".

Tavaly pl volt, hogy bámult egy csaj a strandon (nő vagyok szóval minden hátsószándék nélkül :D), mondom bassz de ismerős... és aznao vagy négyszer meredtünk így egymásra.

Pár nappal később pont ő volt a kasszás, na akkor a bolt közepén felvinnyogtam, hogy bassz rajta gondolkodtam egész nap hogy honnan ismerős. :D És mondta ő is, hogy jah, nem győz köszöngetni, ha elmegy valahova a környéken.

De pl más boltost nem biztos, hogy felismernék, ha szembe jönne... a boltos meg szerintem pláne, amennyi emberrel találkozik. :D

2019. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár én fordított esetről tudok nyilatkozni, én vagyok a vevő, de már ismerem az összes pénztárost a helyi Intersprában, és reflexszerűen rájuk köszönök ha meglátom őket. Úgy érzem ők is megismernek. Meg a biztonsági őrök is.
2019. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6. voltam. Olyan helyzetben én is voltam, hogy nem a pult mögött láttam az illetőt, és egész nem nem tudtam hova tenni :-D
2019. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak. CBA is és kisbolt. Leviszem a blökit és, ha ők műszak után vannak vagy valami miatt kimennek a bolt elé vagy csak átrohannak valahova és összefutunk, köszönünk előre.
2019. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!