Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ha februàr-màrciusban voltak tanfolyamok a munkaügyiben és most semmi nincs akkor az mind elindult?

Csak azért kérdezem mert a nö azt mondta nekem màjus végén tudnak adni tàjékoztatàst. És június végén indulnak tanfolyamok. Akkor amik a múltkor voltak azok nem indultak el?? Vagy elindultak és most megint lesz??

Keress kérdéseket hasonló témákban: képzés, munka

máj. 21. 07:48  Privát üzenet  

A válaszok
nem tudom, melyik megyében laksz, de nálunk az idén még nem indultak tanfolyamok.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 08:06 Privát üzenet
Nálunk sem indult idén tanfolyam, az ügyintéző szerint őszig nem is várható, de lehet idén már egyáltalán nem is lesz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet olyat hogy bemegyek a munkaugyi kozpontba megkerdezem ilyen tanfolyamok vannak es csak aztan regisztralok be?
Mennyi 2018-ban a Munkaügyi által vegezhető tanfolyamok által kapot kifizetési összege?
Mással is bántak így a munkaügyiben?
Ha van munkám miért vagyok köteles állásinterjún megjelenni a munkaügyiben?
Vannak ilyenkor 25+ koros tanfolyamok a munkaügyiben?
Valaki látta hogy most milyen tanfolyamok vannak munkaügyiben amire lehet pályázni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!