Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha van munkám miért vagyok...

Ha van munkám miért vagyok köteles állásinterjún megjelenni a munkaügyiben?

Figyelt kérdés
Kaptam levelet, hogy kötelezően jelenjek meg állásinterjún, pedig dolgozom.

2016. júl. 21. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol, miért vagy bejelentkezve a munkaügyi központban?
2016. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bejelentettem feléjük, hogy van munkaviszonyom, küldtek is róla levelet, hogy töröltek az álláskeresők listájából úgyhogy nem értem.
2016. júl. 21. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj be es tisztazd veluk a felreertest.
2016. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Múltkor már felhívtam őket, mert akkor olyan papírt küldtek, hogy nem jelentem meg ekkor és ekkor, pedig akkor már dolgoztam és be is jelentettem. Hülyék ezek vagy mi van? Mit csinálnak ott egész nap? -.-
2016. júl. 21. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És amikor telefonáltál, mit mondtak neked?

Ha azt, hogy tekintsd tárgytalannak a levelüket, akkor most se csinálj semmit.

2016. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan azt. De akkor mi ez a levél? Benne van, hogy a főnök köteles elengedni.
2016. júl. 21. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor legföljebb hívd föl őket. Végső soron mi nem tudhatjuk, miért írták ezt, sőt a levél szövegét sem ismerjük.

Mondjuk elég különös, de a hivatalok néha érdekesen működnek. :DDD

2016. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles. Amúgy ha nincs munkád, akkor sem vagy köteles ilyenen megjelenni, csak ha nem teszed, akkor elesel mindenféle támogatástól meg törölnek is a rendszerükből vagy mi. Pontosan nem tudom, mi a következménye, mert én 2 évig voltam munkanélküliként regisztrálva, de ez idő alatt egyszer sem kaptam tőlük levelet, se semmilyen segítséget... Amúgy meg egyszerűen csak szerencsétlen emberek dolgoznak ott, akik elfelejtettek kitörölni téged a rendszerből, ezért keresnek még most is. Ne törődj velük, ha nem jelensz meg, úgyis kitörölnek a rendszerből, épp ez a következménye a dolognak, aztán legalább nem keresnek többet. :) Ha meg mégse törölnek ki, akkor hagyd figyelmen kívül a többi hasonló megkeresésüket is és kész. Más következménye úgyse lesz.
2016. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy kozmunkas ugye?

Mert ott van ilyesmi, hogy csak korlatozott idore szol, es a fonok el kell, hogy engedjen rendes (nem kozmunkas) felvetelire.

Egyebkent szolj nekik, hogy dolgozol.

2016. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bemennék, elmondanám, hogy van munkám, kérem az orrom előtt töröljenek a rendszerből és kész. Nyoma se maradjon, hogy valaha is jártál náluk!!!
2016. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!