Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok munkát részmunkaid...

Nem találok munkát részmunkaidőben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából van 3 okj szakmám, számítógép szerelő és karbantartó ezzel ki törölhetem a seggem, mert nincs ilyen munkakör, van egy biztonságiőri, de az igazolvány már lejárt 2018 ban, na meg volt egy pszichés betegségem ami miatt ott kellett hagynom. A harmadik a targoncavezetői, beadtam pár helyre a jelentkezést, de nem kaptam választ. Igazság szerint 4-6 órás munka lenne a legjobb, nézegettem árufeltöltőit de szinte mind teljesmunkaidőbe foglalkoztatnak. Viszont takarítói állásból persze van egy csomó 4 órás munka. De én takarítani nem fogok. Végig néztem neten már egy csomó hirdetést de szinte mindenhol teljesmunkaidőbe hirdetnek. Nekem a legjobb lenne 4 órás munka fizikai, betanított, vagy árufeltöltői, vagy biztonságiŐri ami 4-6 órás, de ilyet se találtam. Már unom a munka keresést s kétségbe vagyok esve, unom már az itthon létet is. Mit tudok csinálni? Ha mindenigaz szeptembertől tanulni fogom az asztalos szakmát ami 2 éves képzés, de addig is jó lenne egy munka vagy közben, nem lenne jó még 2 évig munka nélkül lenni
2019. máj. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2019. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad soha sem feladni.

Remélem szereted az asztalon szakmát?

Azt is remélem hogy voltál már legalább egy asztalos műhelyben?

Mert ha nem akkor mindenképpen tölts el ott legalább 1 hetet mint segéd, figyeld meg hogy tetszik e?

Mert én is bele estem abba hogy akkor asztalos leszel most meg így 2 év után ott akarom hagyni, még 1 évem lenne,de mivel nem néztem meg hogy hogyan is dolgoznak stb??

Így csak azt hittem hogy majd lesz jobb is.

Sokat kell rajzolni stb..

Ha igen nincs probléma.

Esetleg már most jelentkezhetnél ilyen asztalosokhoz segédnek, nagyon sok a munkájuk kevesen vannak szóval biztos fel tudnának venni, lehet hogy nem hirdetnek, el kell menni oda és személyes meg kell kérdezni.

2019. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.ez nem hülyeség! Igen voltam már műhelybe, faipari szakközépbe jártam, csak gyerek fejjel nem mértem fel ésszel és otthagytam a számítógép szerelői okj szak miatt,amit így utólag bánok. De szeretnék egy normális szakmát, meg ami motivál az asztalosságban hogy tényleg keresett, meg jól is fizet meg hát szép szakma
2019. máj. 28. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jo pelda, hogy nem minden a papir. Balhere vagy.
2019. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!