Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatok egy lányhaverr...

Mit csinálhatok egy lányhaverral úgy, hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés

Először is nem a "Létezik-e fiú-lány barátság" kérdésre szeretnék választ keresni, mert a barátnőmnek is vannak fiú haverjai, és tudom, és nem zavar.

De ha van egy lány barátom (nincs túl sok), és szivesen lógnék néha vele, akkor mit csináljak, hogy az a legkevésbé se nézzen ki többnek, vagy sértse a barátnőmet? Vagy én arra is gondoltam, hogy csak úgy talizok vele, hogy a barátnőm is ott van, vagy nagyobb társaság. Mert nem akarok félreértést... a barátnőm egy valóra vált álom, és mindent megbeszélek vele, még ezt is, csak érdekel a véleményetek :)


Vagy szerintetek egyáltalán más lányokkal gangelni, rossz? Mert én sohasem szoktam, csak van ez a lány. Régebben tetszett, és el is mondtam neki, aztán fél évig szóba sem álltunk xd Már csak egy jó barátságot jelent nekem, amit tovább építhetek, vagy hagyhatom elhalni, vagy csak néha ritkán beszélgetős viszonyban meghagyni,ahogy most van.


Szerintetek mi lenne a legjobb?



2017. jún. 25. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőddel beszéld meg, mert az számít, mi az, ami neki belefér, nem az, ami nekünk, idegeneknek. Érdemes azt is átgondolnod, mi az, ami számodra még okés lenne a barátnőd és a fiú haverjai között, és mi az, ami már szerinted túlmegy egy határon a barátnőd részéről, vagy a haverjai részéről. Te is viselkedj úgy ezzel a lánnyal, ahogy annak örülnék, ha a barátnőddel a fiú haverjai viselkednének :)
2017. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) teljesen igazad van, és természetesen megbeszélem a barátnőmmel, és figyelek arra, hogy ne csináljak semmi olyat, ami nekem nem esne jól, ha ő csinálná más fiúkkal.

Igazából a barátnőmön kívül más lányokkal nem csináltam így külön, még semmit :D Mert nem vagyok az a bulizós fajta, sem az a nagyon kommunikatív, viszont építeni szeretném a kapcsolataimat, hogy ez változzon.


És nincs túl sok tapasztalatom és ezért érdekelne, hogy szerinted egy kicsit konkrétabban, milyen jellegű programokat lehet szervezni egy lánnyal úgy, hogy az ne legyen olyan, mint egy randi? :)

2017. jún. 25. 13:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, azzal biztosan nincs semmi gond, ha beültök valahova meginni valamit (kávézó, pub), vagy kiültök ebben a jó időben, vagy sétáltok stb. Itt inkább a beszélgetés hogyanjára kell figyelni, hogy azért ne csapjon át flörtölésbe... :) Nekem van pár fiú haverom, akikkel mondjuk beülünk valahova, dumálunk, kivel miújság, vagy elmegyünk együtt előadásokra, kiállításokra, vagy megnézünk egy filmet, amit mindketten nagyon szeretnénk, elmegyünk koncertre stb. De mondjuk sosem mennék olyan programra kettesben egy fiú haverommal, amire a párommal is mehetnék, vagy amire szeretne ő is jönni.
2017. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!