Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi bajuk lehetett velem?

Mi bajuk lehetett velem?

Figyelt kérdés
Raktárosként és gondnokként dolgoztam a munkahelyemen.Meguntam elvégeztem egy felszolgáló okj- t és beiratkoztam angolul tanulni.Majd cégen belül úgy hogy raktáros voltam átmentem felszolgálónak.Itt teljesen hülyének nézztek állandóan piszkáltak kibeszéltek kinéztek.Nagyon szótlan visszahúzódó vóltam de egy rossz szavam nem volt senkihez.Megtudták hogy nincs nyelvvizsgám angolból ( nekik se volt , úgy vettem észre amit tudnak angolból simán 1- 2 hónap alatt meg tudom tanulni.) Megtudták németből érettségiztem erre elkezdtek tesztelni németül tudok-e. Nekik érettségijük se volt.Mindenféle nyomoréknak elhordtak meg hogy csak kitaláltam hogy angolul tanulok.Lenéztek hüly...néztek.Kigúnyoltak kinéztek , szóba se álltak velem kerültek kiközösítettek szidtak a hátam mögött furtak.Mintha olyan nagy tanult valakik lennének közbe se nyelv vizsga se érettségi . Elég zárkózott és vissza húzódó voltam.Mi bajuk lehetett velem ? Mit tettetek volna a helyemben?Az hogy raktárosként kezdtem ? Vagy hogy visszahúzódóbb voltam? 27 éves vagyok ők 1-3 ével fiatalabbak.

2019. jún. 1. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Időnként vannak olyan közösségek, amik nem fogadnak el senki újat, bármit is teszel.

Amúgy meg valami állatias falka tulajdonság, hogy akit gyengébbnek gondolnak, azt összefogva próbálják kikészíteni.

Nem sokat tehetsz ez ellen,nem gondolom, hogy ez a te hibád. Tanulj tovább és keress másik munkahelyet.

Sok szerencsét és kitartást kívánok neked!

2019. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baj nem veled volt, hanem az ő fejükben. Egy frusztrált, suttyó, alja közösség verődött össze és te belecsöppentél. Egyrészt nyilván nem törődik a vezetőség a munkahelyi morállál, nem számít a közösség, a csapat, csak a meló legyen kész (elvégre magyarok vagyunk...), másrészt azt tudnod kell, hogy a vendéglátás az egyik legratyibb meló, nagy a szressz és folyton egymást marják, a legbunkobb közösségek tudnak a vendéglátásban összeverődni. Tudom, mert beleláttam pár munkahelyemen, és van is vendéglátós végzettségem, csak nem használom, mert nem szeretem. Szerintem raktárosként is jobb.
2019. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyengebbeket tenyleg megtalaljak minden közössegben.

Valtoztass a kiallasodon kisugarzasodon.legy büszke magadra szinlelj enyhe bekepzeltseget legyen nagy szad.

Van ahol az utolso tanulatlantol tartanak a tanultak mert nagy a szàja.

Nem azt mondom hogy komfrontslodj de legyen egy magabiztos kiallasod. Eleve hogy jönnek ök ahhoz hogy teged tetszteljenek nyelvböl? Ök a HR vagy mi? Semmivel nem többek ugyanolyan alkalmazottak csak mint te

2019. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!