Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesztoszteron hiànyos lànyos...

Tesztoszteron hiànyos lànyos fiú is lehet szerintetek vagyonör?

Figyelt kérdés
Vagy màr a jelentkezésnél ki fognak röhögni? Nyugi nem az az obelix vagyok vagy ki a szar. Am is az dagadt:D

2019. jún. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy ismerősöm, egy durván vézna srác, akitől szerintem még én, egy gyenge kis törékeny virágszál is erősebb voltam. Volt biztonsági őr is, megvan a vagyonőri vizsgája. Nem mondom, hogy teljesen értem, de végül is... A 'biztonsági őr'-ről nekem amúgy is egy kiöregedőben lévő, pocakos, szakállas, minden nővel flörtölő ember jut eszembe, nem egy kigyúrt állat. Vagy egy amolyan tipikus portásbácsi.

Szóval próbálkozni szabad.

2019. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Életem első állása pultos volt egy bárban, ahol volt egy biztonsági őr lány. Na most én 158 cm vagyok és 55 kiló, és az a lány nálam is alacsonyabb volt, és ránézésre szerintem kilóra is kevesebb. Jó párszor láttam őt balhézókat szétszedni, és ha két fejjel magasabb lennék se mernék vele összebalhézni, nagyon durva a csaj :D Szóval egyáltalán nem számít az, hogy milyen alkatod van, ha normálisan tudod végezni a munkád.
2019. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy srácot, 178 centi és vaságyastól 60 kg. Fegyveres őr volt egy ideig, nem a testalkata miatt lépett le. :DDD
2019. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Megpróbàlom én is. Vesztenivalóm nincs végülis.
2019. jún. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!