Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Viking hajon szeretnék dologzn...

Viking hajon szeretnék dologzni mint szobalàny. Van valakinek tapasztalata hogyan zajlik a napi rutin?

Figyelt kérdés
A fizetéssel tisztàban vagyok. A munka oràk szàmàval is. Dolgoztam màr hajon. Csak szeretnék részletes informàciot kapni a munkàrol.

2019. jún. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
persze-persze...
2019. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én cégemnél így:


- reggel hatkor side-job. Valamilyen közösségi terület takarítása. ​Ablakok, recepció, szemétszedés, porszívó, felmosás, mosoda, stb.

- fél hét körül reggeli

- hétkor a folyosódon kell lenni, trolly kihúzva, feltöltve, amíg a vendégek elkezdenek kiszivárogni reggelihez, addig elfoglalhatod magad a folyosódon lévő képek portörlésével, falak mosásával.

- héttől 11-11.30-ig reggeli szerviz. Extra munkával együtt kabinonként 20 perc. Extra munka: ablak pucolása, falak, plafon lemosása, sarkok porszívózása szűkítővel, ágykeret fertőtlenítése, ágylábak lemosása, balkon takarítása, vagy francia balkonnál a sínekbe ragadt por kitisztítása, stb. Fürdőben fugák súrolása, szellőző takarítása, vízkő leszedése, wc deszka részei fogkefével, egyéb nehezen hozzáférhető részek fogkefével, ha van márvány rész, akkor annak külön ápoló szer, stb.

- ált. 11.30 crew lunch

- 12 körül vissza a folyosódra, maradék kabinokat befejezni, trollydat a mosodából feltölteni, szereket, set up dolgokat felpakolni, helyére tolni és felporszívózni a folyosót.

- ezután mosodában segíteni mángorlással, hajtogatással.

- amíg a vendégéket ebédje megy, gyors side job, ugyanaz, mint reggel.

- ezután konyha, evőeszközök, poharak törölgetése amíg le nem megy a szerviz.

- kb 2-2.30-tól szabadidő, ha nem vagy beosztva semmi extra duty-ra, akkor pihenhetsz. Ha be vagy osztva, akkor vacsoráig a mosodán kell dolgoznod.

- 17-18 között crew dinner

- 18 körül meeting, aktuális feladatok megbeszélése, illetve nálunk a céges tréningek is ekkor zajlanak.

- 19-kor esti szerviz, ugyanúgy takarítunk, mint reggel, csak gyorsabban, kiosztjuk a másnapi programot, meg az esti ajándékot

- utána side job utoljára aznap

- aztán megint mosoda és konyha, törölgetés addig, amíg le nem ment a vendégek vacsorája

- kb 21-30-kor van vége a feladatoknak, ha van duty-d, akkor 22.00-kor.


Más cégnél vagyok, de amikor Vikinghez interjúztam, azt mondta a fószer, hogy nálunk ugyanígy zajlik a nap, csak nincs konyhai munka.

2021. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!