Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Esztergom Rutin autós iskoláva...

Esztergom Rutin autós iskolával kapcsolatban kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mennyiből lett meg a tanfolyam végül? Hányadikra sikerült és mennyi idő alatt? Esetleg kit ajánlotok?

B-s jogosítvánnyal kapcsolatban...



2018. jan. 23. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:

tavaly februárban kezdtem el E-titánban az elméleti kérdést, mert otthon akartam csinálni. májusig ráérősen meg is csináltam.


egy kis fennakadás volt, amikor mentem vizsgára, mert 1 hónap múlva tudtam csak menni, és akkorra még nem volt időpont, de ezen kívül minden okés volt.

a vizsga harmadjára lett meg, mert mindig pár ponttal kevesebbet értem el.


Most a 6. óra vezetésnél tartok Havasi Z-nal, egyelőre normális, türelmes, pedig elég béna vagyok.

ő volt az egyetlen, akiről többen azt mondták, hogy normális.


asszem az elmélet 45 volt, eddig 10 óra vezetést fizettem előre tavaly 36 ért, asszem. de ugye idén már drágább, mert árat emeltek.

2018. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!