Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Probidő alatt nem elmenni...

Probidő alatt nem elmenni csapatépitőre gáz?

Figyelt kérdés

az az igazság nem szeretek emberek között lenni.

Elég a munkahelyen elviselni a tömeget.

Kirughatnak? Negatív értékelés lehet?


2019. jún. 4. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kirugnak valszeg.


De huzd mar meg a hatart a szabadidod es munkaido kozott!! A szabadido arrol szol,h azt csinalsz,amit akarsz. Engem is kirugtak ilyenert. Azota sikeres cegem van es orulok,h nem azzal a rabszolgamunkaval keresem azt az apropenzt. :D

N

2019. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%

Egy munkahelyen az ember


- köteles a munkaidejében jelen lenni

- köteles a szerződésben előírtakat a munkahelyén betartani (pl az előírtak szerint öltözködni, stb)

- köteles azt a munkát (hibátlanul) elvégezni, amire felkérték

- köteles tiszteletben tartani a többieket (pl egy irodában nem fütyürészve, káromkodva, ordibálva, csapkodva, stb dolgozni) és kultúremberként viselkedni (nem a padlóra köpni, nem szellenteni mások orra alá, stb).


Ebből kiindulva;


- Ha a csapatépítő nem munkaidőn belül van

- Ha a munkavállaló által aláírt szerződésben nincs semmi, amivel köteleznék a csapatépítésre


nem rúghatják ki azért, mert nem jelenik meg.


Tehetnek megjegyzést rá, de nem von maga után büntetést, ha nem vesz részt valamin, amin megjelenni opcionális.


Ha emiatt kirúgnának valakit mégis, nyugodtan tehet feljelentést.


Kirúgni a próbaidő alatt inkább azért rúgnak ki valakit, ha nem tesz eleget azon pontoknak, amiket a kommentem elején írtam vagy a társaitól sokkalta lassabban fejlődik vagy nem is fejlődik, esetleg már az elején látni lehet, hogy olyan hiányosságai vannak, amik ellehetlenítik számára az önálló munkavégzést.

2019. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!