Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem alkalmas a gyári melóra?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem feltétlenül rokkant, hülye, vagy mentális beteg, de egyszerűen nem bírná a soron.

2019. jún. 5. 12:37
1 2
 11/19 anonim válasza:
59%

Én egyetem mellett diákmunka keretében voltam több gyárban csomagolóban nyomdában stb de csak heti 1-2 napokat.


És végig midnenütt azon gondolkodtam hogy heti 1-2 nap pár hónapig az még oké na de hogy lehet ezt akár 1 hónapig is naponta csinálni? Én inkább öngyilkos lennék mint ez.


és mégis voltak ott emberek akik akár évtizedek óta ott voltak és semmi bajuk Persze agyuk anyni volt mint a cipőtalpamnak, tán ez a dolog nyitja?

2019. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha én utálom a kötelező csacsogást, pletykálást, a másik tárcájában túrkálást, az mentális betegségnek számít?
2019. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Én anno voltam kb. 3 hónapig, és számomra tűrhető volt. Az állómunkát bírtam, a váltott műszak nagy gondot nem okozott, és hozzáteszem, hogy rengeteg embert ismertem meg. Csak a fizu miatt jöttem el, mert az elég kevés volt, aztán fél évig bírtam egy irodában. Na, nekem az a kínzás, hogy üljek végig 8 órát. A derekam beáll, a lábam elzsibbad, a szemem meg jojózik a monitortól. Örökmozgó vagyok, tehát kerestem olyan melót, ami nem gyár, de kiélhetem a napi mozgásszükségletem nagyjából 70%-át (8+1 órás munkaidő, le kell dolgozni az ebédszünetet is, de én nem állok meg ebédelni:D csak ennyire vagyok mozgékony).


Mindenkinek más jön be. :)

2019. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Van, én.

Én összeesnèk 2 órahossza után.

2019. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egész életemben azért tanultam, hogy elkerüljem az efféle munkahelyeket. Úgy voltam vele, hogy sosem lennék képes ilyen helyen dolgozni, gondoltam fejbe is lőném magam.

Ám a sors furcsa fintora:

kalandvágyból Németországba költöztem, na, de egyből a szakmámban nem kaptam munkát, kénytelen voltam gyárban vállalni.


Az elején könnyű volt, az adott motivációt, hogy nem kell örökké, aztán nem volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe az, hogy felmondok a francba, nem nekem való ez.

Viszont a legtöbb ember olyan, ha valamit muszáj /mindegy honnan jössz, milyen múlttal/ akkor azt muszáj. Így teltek a napok, a hónapok, évszakok és még mindig a szallagok mellett voltam.

Szerintem alkalmatlan nem igen van, max az olyan ember, aki átmenetileg tervezi és magasról tesz a gyárbeli pozíció szerzésekre.

Ha utálod, utálod. Akkor nem neked való és alkalmatlan vagy rá.

2019. jún. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: Külföld teljesen más tészta. Én Hollandban vagyok, igaz nem gyárban, de minimálbérért. Itt még abból is egész jól meg lehet lenni. Ellenben odahaza az esetek jelentős részében úgy kell elviselned az egybites embereket, hogy mellé még s**rért-h**yért is dolgozol, és az örökös panaszkodásaikat hallgatod.
2019. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én.

Epilepsziás vagyok, bármikor elvágódhatok

2019. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Juliusz48 ***** válasza:
39%
Ahogy elnézem itt az egyetemet végzettek tartják elviselhetetlennek a gyári munkát. Pedig az irodai semmivel sem kevésbé monoton, csak másképp. Aki lenézi az egyetem elvégzésére nem képesek megélhetésért végzett munkáját, ne felejtse el, ha a paraszt nem szarik az egyetemet végzett éhen hal. Ahogy akkor is ha megszűnne egyik napról a másikra a munkamegosztás. Mert a városba összezsúfolt, kajának valót csak boltban látott emberek, már nem alkalmasak az önálló életre. Lehet hogy borúlátó vagyok, de ha a természeti kincsek, és termelőeszközök birtokosai feleslegesnek tartják, a fogyó erőforrásoknak a végtelenül szaporodó emberiségre pazarlását, a városokba gyűjtött tömegeknek érdekes megoldásaik lesznek, az üres boltok melletti túlélésre. Nem is sok nagyfejű éli majd túl, hiszen az erő lesz a mérvadó meg a kitartás, amit monoton fizikai munkával lehet trenírozni. Ne felejtse el senki, az életben maradáshoz az ember nagyon sok mindent elvisel, vagy megtesz, bár nem kell, hogy tetsszen neki.
2020. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Diákként sok gyárban dolgoztam már, de pár nap után hatalmas unalom volt az egész, egyedül a pénz miatt maradtam. Nekem a jó munka az olyan, amit ha nem szorulnék rá a pénzre, akkor akár ingyen is azt csinálnám.
2020. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!