Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mentő-ápoló/-tiszt lehet...

Mentő-ápoló/-tiszt lehet bipoláris?

Figyelt kérdés
Már régebb óta foglalkoztat ez a kérdés de eddig nem találtam rá választ, szóval bipoláris zavarral dolgozhat terepen, például baleseteknél, egy bipoláris ember?

2019. jún. 6. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért te az vagy?

Egy szakèrtőt kéne megkèrdezned, de azt hiszem mivel fejben nem vagy ép, ezért megvàltozott cselekvőkèpessègű leszel, Ilyen ember nem lehet pl pilóta, de abban sem vagyok biztos, hogy sofőr lehet, szerintem a bírósàg ilyenkor úgy dönt, hogy nem foglalkozhatsz emberekkel. Facebookon van több hasznos csoport, ott tedd fel ezt a kérdést.

2019. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

OMSz-nál nem lehetsz semmilyen tisztségben.


Magánmentőszolgálatoknál viszont alkalmazhatnak ápolóként.


A tiszt egységvezető, bármilyen rendellenességgel, amely veszélyt jelenthet az ellátás minőségére, sajnos el kell felejteni ezt a posztot.

2019. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mentőgépkocsin nincs egységvezető? Dehogy nem! A mentőápoló.
2019. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én nem vagyok az, csak már régebb óta érdekel ez a kérdés mint ahogy azt már mondtam. És mivel egy sorozatban(ami meglepően hiteles a többi kamu információkkal ellátott sorozatokhoz képes) az egyik főszereplő is bipolárisan mentőápoló ezért még inkább érdekelt. 💁
2019. jún. 11. 19:02
 5/7 anonim válasza:
Shameless?
2023. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt hagyjuk is hogy nem lehet. Ismerek epilepsziás mentőtisztet és ugyanúgy vonul minta betegsége előtt..
2023. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Illetve fél szemére vak is..
2023. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!