Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen helyre vesznek fel egy...

Milyen helyre vesznek fel egy érettségivel?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, kb annyit ér, mint a 8 általános, de legalább van(legalábbis remélem meglesz). Nem akarok gyárba menni, és robotolni szünet nélkül 12 órát, nem bírnám csinálni, bamba vagyok ehhez. Idén el fogom kezdeni a szakmát, és jövő májusig kéne valami meló, ahol nem néznek majd engem csicskás robotnak, a fizetés nem elsődleges, csak ne gyár legyen vagy multi.

Csak normális válaszok érdekelnek!


2019. jún. 8. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nézz körül mi érdekel igazån keresd meg a tulajt cégvezetőt emailben . Írd le hogy mi motivál ės érdekel amit csinálnak és vegyenek oda . Gyakorlatban nem a vizsga eredmény a papír számít megoldottad e a gondot elvégezted e jól amit kell .
2019. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha szerencséd van, takarítónőnek.
2019. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én irodában dolgozok. Sajnos csak ősszel tudok menni nyelvvizsgázni, addig nincs diplomám. Viszont szeretem ezt a munkát. Felelősségteljes,sok mindent rám bíznak.

Nem csak takarítóként lehet dolgozni. Miért kell ilyeneket írni?

2019. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Raktár, webshop
2019. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mihez volna kedved?

Nekem szerencsém volt mert érettségi mellé kaptam egy szakmát is így mostmár lehetek biztonsági őr is :-D

Én most jelen állás szerint egy szakmát tanulok így lassan a vége felé jövök rá arra hogy nem nekem való, de még más nincs vagy is nem indul kamionos jogsi képzés addig maradok itt, addig is el kezdtem angolul tanulni.

Én sem akarok robot lenni mert volt benne részem és nem tudom elképzelni magamat benne, bárát nő sincs szóval semmi sem köt igazából nagyon ide, szeretek vezetni, kirándulni, új helyeket felfedezni, új ételeket kipróbálni és persze új emberekkel is szeretnék ismerkedni ezért ez a munka pont nekem való, szerencsére ebben is volt részem ki próbálni magam félig meddig , van amikor keményen kell dolgozni kinlódani de van olyan is amikor nagyon laza a napod és ide oda el tudsz menni, életemben sem hittem volna hogy egyszer el fogok jutni így Rómába aztán Velencébe, igaz minden a szerencsén múlik és persze találékonynak kell lenned, aki szereti a kihívásokat annak ez szerintem jó :-D

Esetleg még előtte el megyek furgonozni B jogsival, először valamilyen belföldi meló aztán jöhet a nemzetközi.


Nagyon elkalandoztam sorry, leginkább a te helyedbe meg nézném milyen lehetőségek vannak ott a környéken? aztán ki választanák belőle minél többet és neki indulnák a munkahelyeknek aztán amelyik meg tetszik ott maradnák, ha pedig nem tetszik tovább megyek, nem tudom hogy hol laksz? Így igazából nem tudok sok mindent mondani, mivel egy kis város és a főváros között nagyon sok a különbség munkák terén de ezt gondolom te is tudod, faluban meg nagyjából semmi, maximum valamilyen tanyánál állatokat etetni stb..

2019. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Debrecenről lenne szó, és nekem is van jogosítványom, de nem hiszem, hogy friss jogsival lehetnék pizzafutár vagy hasonló, pedig Nekem az tetszene a legjobban, vagy valamilyen irodai meló, de takarító sem rossz, ha nem szart kell vakarni meg hányást. De akár még szemétszedőnek is elmennék rendezvények után. Gondolkodtam, hogy leteszem az úszómesteri képzést mert az nem túl hosszú idő, de nagyon drága. :/

Vagy bármilyen strandi meló is jó lenne, vagy uszodai, esetleg karbantartó. De még egy étteremben is lennék konyhai kisegítő, vagy ilyesmi.

Októberig számítok nappali tagozatosnak, aztán estis leszek és elúsznak a diákmelók is, és suli mellett kéne valamit dolgozni, a párom mindenképp gyárba akar nyomni, amíg neki van egy olyan melója, ahol egész héten sem dolgozik 8 órát.(Nincs diplomája, mielőtt ezt elkezdené valaki). Nem volt még normális melóm, dolgoztam házfelújításokon és pár napot egy multiban, meg volt nyári gyakorlatom 3 évig, de azt nem nevezném semminek. Ha számítana bármit is, ismerem a HTML-t, a JavaScriptet, és az SQL-t, de tudok programozni Java-ban is. És lesz egy szakmai érettségim, ami igazából nem ér semmit, épp úgy mint a fent említett dolgok sem.

Igazából még árkot ásni is elmennék, csak ne egy nagy cég vezérigazgatójának kelljen robotolnom napi 12 órában éhbérért, addig amíg ő már a 255. nyaralóját veszi meg Hawaii-on.

2019. jún. 9. 02:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt a lehetőség Debrecenben azért ahogy láttam van elég lehetőség,ha nagy a hiány pizza futárból akkor szerintem fel fognak venni,meg kell próbálni, másnap sosem tudod meg mi lett volna ha? ezt a kérdést meg hagyom azoknak az embereknek akik csak várnak és nem lépnek.

Állíts fel egy sorrendet és lets go, sok sikert kívánok.

2019. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Másképp
2019. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Debrecenben nem tudom, mi a helyzet, de Pesten pl, mindig keresnek embert Ferihegyre csomagfelvevőnek (aki a pultnál veszi fel a csomagot, tehát nem neki kell bepakolnia a gépbe), check inesnek, biztonságisnak és a reptéri üzletekben, éttermekben is szokott lenni lehetőség. Csomószor elég az érettségi és egy B2-es angol nyelvtudás, a betanítást meg elvégzik és egész rendesen fizetnek (na nem horror összeget természetesen, ezért is csinálják sokan egyetem melletti melóként). Szerintem meg kéne nézned, hogy Debrecenben nincs-e valami.

Gyorséttermekben, Starbucksban majdnem mindig van diákmunka. Azért ajánlom inkább azt, mert ha csak egy évig kell, annyi időre főállásba, komoly munkára nem igazán fognak felvenni, mert utána kereshetnek megint valakit.

2019. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!