Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben érettségivel...

Debrecenben érettségivel milyen munkához lehet jutni? Hivatalba tényleg csak pol kapcsolatokkal vesznek fel? Ha nem vagyok pártkáder, van lehet esélyem. Csak dolgozni szeretnék. Politizálni nem. Tojok rá.

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmivel nincs kisebb esélyed, mint az ország többi nagyvárosában... A vastag állásba csak rokonok és elvtársak mennek, gürizni mehetsz fillérekért Pestre is.
2017. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az előttem szóló csak rokonokat, de azoknak elég a 8 ált is, tanulj nyelvet és menj innen míg fiatal vagy nincs mire várni ez az ország csak rosszabb lesz, rabszolga tv. szerintem ez csak a kezdet lesznek még itt cifrább dolgok is, de szerintem elnyomott tanultabb fiatalok ne várjuk meg, szimplán alapítsunk családot külföldön és merjünk bízni egy szebb jövőben, ahol ha a gyermeked tanul, akkor lesz egy megbecsült munkája egy emberségesebb országban, mert itt biztos, ez nem megvalósítható, saját tapasztalat sajnos.
2019. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!