Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor dolgoznak az emberek?

Mikor dolgoznak az emberek?

Figyelt kérdés
Én egyetemista vagyok, nekem vizsgaidőszak van, most nincs dolgom délelőttönként. De miért van akkor forgalom 11 órakor a belvárosban? Nem dolgozik senki? Kizárt hogy mindenki szabadnapos. Ez a rengeteg autós hova megy? Én is ilyen munkát szeretnék majd, hogy csak ülni kelljen a dugóban...
2019. jún. 11. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki futárkodik, kórházakat látogat, ebédet visz házhoz, ügyféllel van találkozója, vagy éppen többműszakos és most tud vásárolni mert megy délután vagy éjjelre melózni...
2019. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak irodai meló van, hanem olyan is, amihez sokat kell közlekedni.
2019. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

" Én is ilyen munkát szeretnék majd, hogy csak ülni kelljen a dugóban..."


Ne legyél ekkora proli. Marha jó dolog egy helyben szenvedni a dugóban, mikor tudod, hogy lenne ezer más dolgod amit épp csinálnod kell.

2019. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy nem mindenki 8-16-ig csücsül ám irodában... egyetemistaként lehetne több eszed, rálátásod a világra.
2019. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több olyan álláshirdetést olvasok, ahol saját gépkocsi kell és azzal kell fuvarozni a városba, anyagbeszerzés, stb.
2019. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Amikor nem egyetemen vagy és mi olyankor dolgozunk, na amikor te egyetemen vagy mi olyankor nem dolgozunk :)
2019. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik például taxi sofőr, buszsofőr, kamionos, csomagfutàr, ètelfutàr, vannak vállalkozók, akik egyes munkàkhoz mennek anyagèrt, mert nyilván nem éjszaka fognak menni, vannak olyanok akik üzletet kötnek, vagy autóval/bútorokkal kereskednek, nekik is el kell jutniuk mondjuk Kaposvàrról valahogy Miskolcra, ha ott van üzlet.

Van olyan aki kijàr dolgozni Osztràkba vagy Németbe, ők sem gyalog fognak menni, hanem általában autóval, és valaki reggel indul, hogy odaèrjen időben.Vannak autós oktatók. Az èpítőiparosok egész nap mozognak, ritka az, ha egy nap egy helyen vannak, és csak ott dolgoznak. Ne legyèl màr naiv. Szerinted csak az a meló ami reggel 8-tól 4-ig tart és az ember egy büdös gyárba vagy irodàba van bezàrva?

2019. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl déltől dolgozom este nyolcig, a 11 órási munkaba menésemmel és is ezt a "tömeget" növelem (pedig észrevételeim szerint pont 11-12 óra között csendesedik kicsit a nyüzsi).
2019. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!