Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én tudom hogy lehet több...

Ha én tudom hogy lehet több képzésre is jelentkezni a munkaügyi központban de az ügyintézö nem enged csak egyet akkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Mivel régen lehetett többre is. Meg itt az oldalon is olvastam volt aki 5 tanfolyamra jelentkezett. Akkor ezt hogy lehetne elmagyaràzni neki vagy mire lehetne hivatkozni?? A kerdes nagyon komoly. Mivel ket szakma is erdekel. Amelyik elobb sikerul arra mennek. Vagyonör is érdekel meg pincér is. Csak adjon még egy jelentkezést kitöltöm azt vegye el azt is, ezt ennyire nehéz megtenni?? Mert ha nem vesznek fel mondjuk örnek még lenne esély s pincér tanfolyamra. Bàr lehet a pincér jobb nem tudom kulfoldi munkavallallason is gondolkodom. Sok pénzt akarok keresni nagyon. Meg akarom mutatni mindenkinek hadd irigykedjenek. Rokonoknak meg bemutatok ha kolcsonkernek mar annyiszor elkepzeltem. Amiert leneznek😂😂😂

2019. jún. 12. 15:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok 19 éves, jó lenne annyinak lenni, olyan mintha tegnap lett volna. Mellesleg irtam nem egyszerre akarok jàrni a képzésekre hanem arra megyek ami hamarabb sikerul. De mindegy akkor jelentkezek csak egyre. És nem értem miböl gondolod hogy nem lennék beszàmitható. Értelmes vagyok mellesleg igazi férfi.
2019. jún. 12. 19:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, az utolsó szavad tuti igaz, hogy igazi férfi. Kötözködsz a semmire.
2019. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!