Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy buszsoför...

Mennyit keres egy buszsoför és milyenek a munkakörülmények?

Figyelt kérdés
És mi kell hozzà illetve milyen képességek?? Csak a jogsi elég buszra??

2019. jún. 13. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Es ha lerakom a B-kategorias jogsit azutan johet a buszos jogsi??
2019. jún. 13. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Minek kérdezed? Eddig akartál lenni: biztonsàgi őr, kàrtevőírtó, pincèr és még egy millió dolog. Dolgozni meg nem akarsz.

Válaszolva, ha valakit komolyan érdekelne: Nem keresnek sokat, és van, hogy ünnep sincs nekik, sem karácsony, sem húsvèt, sőt van, hogy éjszaka is dolgoznak. Hiány van belőlük, így nyilván szívnak eleget. Azt hiszem nem ilyen egyszerű, hogy B kat. után rögtön jöhet a busz, hanem valamilyen kategória még kell hozzá+van korhatàr is, szóval 18 évesen nem lesz belőled buszsofőr. A képzés nem hosszú, sőt valahol most állják is, szóval ingyenes, még kb 2 hónapja beszéltem a párom egyik csalàdtagjàval és ő mondta, hogy ingyenes, ő bele is kezdett.

2019. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Slapec19 válasza:
"B"kategoria után jöhet a "C"kategoria utánna a "D"kategoria, plusz PÁV 2-es vizsa, Plusz D95.... ez sok pénz...
2019. jún. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor19... ***** válasza:

Fél éve vagyok sofőr az Énykk-nál, havi 15-17munka nappal 200ezer körül kapok, plusz 22ezer cafetéria.

B jogsi megszerzése után 2 év mulva jelenkezhetsz C (teherautó) utána egyből D jogsira. de elötte kell Páv 2 vizsga. Nekem állta a volán a c,d jogsit ami amugy 560ezer lett volna, de így 3 évet írtam alá, itt kell addig dolgoznom ha nem akarom vissza fizetni az árát.

Stresszes meló, legtöbbszőr hajnali 3, 4órakor kell kelnem. késő délutánig, estig tartó műszakok vannak. Rossz buszokat adnak a kezdőknek. Sok a bunkó utas. Nagy a felelősség. De tudsz csajozni😀 ha érdekel valami akkor írj.

2019. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!