Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem megfelelő munkakörülmények?

Nem megfelelő munkakörülmények?

Figyelt kérdés
Szeptember óta dolgozom egy új helyen, egy vállalkozónak dolgozok be, adatrögzítő, adminisztrátorként, a világ végén, egy város utolsó utcájának utolsó házában. Most telt be igazán a pohár, mert semmim nincs, a wc papírt magamnak veszem, a tisztítószereket magamnak veszem, fűteni magamnak fűtök (bálás kazán), havat takarítok, padlásra mászkálok, ha kell és ha eljön a főnököm a családjával ide "nyaralni", akkor takarítok utánuk, mert szétszórt kajamaradékkal van tele minden. Minden reggel jövök a jéghideg házba, bőven 10 fok alá lehűl a helyiség, ahol dolgozom, és 8 órányi tüzeléssel is csak 18-19 fokra tudom felfűteni. Át vagyok fagyva, folyamatosan fel vagyok fázva, állandóan büdös füstös és koszos vagyok és cseszeget, hogy nem csinálom a munkámat rendesen. Ami való igaz, de sokszor semmi energiám nincs, sem kedvem, csak ülök a 6 fokban betakarózva és próbálok életben maradni. Elvárná, hogy 0 segítséggel a munkám mellett még férfimunkát is végezzek. A párom jön el néha segíteni, hogy nekem könnyebb legyen. Én látom az egészet túl negatívan?
2019. jan. 9. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért dolgozol még nála?
2019. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azett dolgozik meg ott mert nincs más lehetősége.

Ha nem lépsz bizony oda fogsz fagyni :(

De igazad van teljes mértékben.

2019. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, egyrészt azért, mert nincs más lehetőségem, másrészt, mert némi rokoni kapcsolat is összefűz minket, és ha én ezeket nem nézem el és dobbantok, akkor én leszek a családi viszály kirobbantója, mert cserben hagyom. Úgyis úgy csűri-csavarja a dolgokat, hogy én jöjjek ki rosszul ebből az egészből, ettől félek. Így is megkaptam már, hogy nekem semmi nem tetszik. Mondjuk ez igaz, mert amiket ígért, azoknak kb. csak a 10%-a teljesült.
2019. jan. 9. 11:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen munkaadó van,aki három ember helyett dolgoztatja a munkásait,a szabadnapokat,szabadságot illetően fukar,nem beszélve a fizetésről...nem csoda,hogy olyan sokan fejvesztve menekülnek külföldre
2019. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, mit robbantok ki.
2019. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Irodai munkát nem lehet 10 fokban, de még 19 fokban sem végezni.

Én a helyedben az egészségi problémáim miatt orvoshoz fordulnék és kiíratnám magam táppénzre. Ha lejár a táppénz és újból megfázom a munkahelyemen, ismét irány az orvos. Ha a főnök pattog, vállvonogatva közölném vele, hogy magának (vagyis az általa teremtett körülményeknek) köszönheti, hogy ennyit vagyok táppénzen.

Nem tudom, merre laksz, de én próbálnék más helyet keresni, vagy valami vállalkozásba fogni.

2019. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha rokonok vagytok, akkor ne csak neki legyenek elvárásai, hanem neked is, mondd meg, hogyha nem változnak a körülmények, akkor viszlát, nehogy már csak azért maradj ilyen embertelen körülmények között, mert az családi drámát okozna. Az senkiből sem vált ki felháborodást, hogy szétfagysz a munkahelyeden?
2019. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Keresem a munkát folyamatosan.

Én nem kérem, hogy kivételezzen, vagy hogy a semmire adjon fizetést, nem félek a munkától, nem kerülöm, én csak normális körülményeket szeretnék, és azt, amit a legelején megbeszéltünk.

2019. jan. 9. 12:28
 9/17 A kérdező kommentje:
Különösebb felháborodást nem vált ki, hogy kínlódok. Persze van, akinek nem tetszik és van aki szerint tök jó nekem itt. Mert a magam ura vagyok, mert egyedül vagyok.
2019. jan. 9. 12:32
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég undorító rokonok, akikből ezek a munkakörülmények nem váltanak ki felháborodást. Belőlem tök idegenként is kivált.

Magad ura? Hogy lehetne a maga ura, akinek van főnöke? Aki vállalkozó, arra szokták mondani, hogy a maga ura (noha ő is ezerféle kényszerhez igazodik).

2019. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!