Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az indíttatéka egy férfinek...

Mi az indíttatéka egy férfinek/fiúnak, hogy nőgyógyász legyen?

Figyelt kérdés
Miért pont az, mikor bármi mássá képezhette volna magát az orvostudományon belül is. Hogyan jutott erre az elhatározásra?
2019. jún. 16. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Jól keresnek, és biztos van, akit motiválnak a babák :)
2019. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekelte és/vagy jól akart keresni.
2019. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Szereti a nöket. Nem csak szexuàlisan. Gondolom.
2019. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez akármilyen furcsa neked, de orvosi szemmel a női medence nem tabu és nem is erotikus.
2019. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Utolso,tokerdekes valasz. Koszi!
2019. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Szülész-nőgyógyász. Azt hiszem ez csak így együtt lehetséges, tehát nincs olyan aki csak vizsgál, de nem végez terhesgondozást vagy nem vezet le szülést, de ha jól tudom a terhességmegszakítás is ide tartozik, mikor tanulnak nem igazán válogathatnak ebben. Úgyhogy aki orvos és emellett dönt, az biztosan ezeket is figyelembe veszi, és reméljük nem csak a női medencét látja.
2019. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem én sem amúgy szexuális indíttatást ebben, urológus se azért lesz valaki, hogy minél több péniszt vizsgálhasson. Talán ennek látta érdekesnek a működését, ebben látott kihívást magának.
2019. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
Nőgyógyász akartam lenni, de mondták hogy munka nélkül maradok, mert a nők jobban elfogadják a női, és ez így van pl a férfi rendőrben jobban bíznak, mint a női rendőrben. Egyébként szexi a női rendőr :) A nőgyógyász az olyan utolsó mencsvár pl. ha nem lehetsz (tanulmányi eredmények miatt) agysebész, akkor még lehetsz kardiológus, ha ez sem akkor fogorvos, ha ez sem akkor háziorvos, ami a "legalja" az orvosok között. A férfi nőgyógyászok zöme, szerintem patológus szeretett volna lenni.
2019. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

#8


És mi lettél végül? Megmondóember?

2019. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
8-as te egy hulye vagy mar bocs. Nok nagy resze pont hogy ferfi nogyogyaszhoz megy mert nem akarja hogy egy masik nö csinalja ezt neki. Ha urulogusra szorulnek en sem mennek egy masik ferfihoz ferfi letemre. Nohoz mennek mindenkepp.
2019. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!